Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves vagyok,nem kel-lek-let...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,nem kel-lek-lettem soha a nőknek,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
még a fogatlan hajléktalan nők se próbálkoztak be,nem kellenének,de ők ezt nem tudják,tehát nyilván nekik se jövök be,se sexre,se kapcsolatra nem kellek a nőknek,szóba se állnak velem,még nem beszélgettem nővel
2023. jan. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
87%

#10 ez a kecske dialektus.


Megkönnyítő forma amit akkor használunk ha a leírni kívánt szavak neghaladnák a képességeinket.

2023. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
58%

5. Értem és neki milyen családja volt? Teljesen normális? Nem a pénzre gondolok.


Nekem is van 2 gyerekkori haverom, akik közül majdnem 30 évesen az egyik még most is szűz, a másik prostikhoz jár, de mindketten szegények elég rossz családból származnak érzelmi értelemben.


Az hogy valaki már 15 vagy 20 évesen visszahúzódó és inkább a játékokba menekül az nem azért van, mert "olyannak született", meg "olyan a személyisége", hanem valószínűleg már akkorra sok olyan negatív hatása érte, ami ezeket okozza.

2023. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
2%
Az elején jól leszívja a pénztárcád, adatokat gyűjt az egzisztenciális hátteredről, és ha ez és az érzések is megvannak, akkor kezd beleadni ő is valamit (gyengéd szopi vagy több). Aztán ez az állapot tart pár hétig és utána fogtok egy offically párt alkotni ha minden oké. Ezután talán ad bele érzelmi értékeket is, de nem biztos, attól függ mit hozol ki belőle.
2023. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
68%

#13, Nem, teljesen normális családja van, átlagos anyagi háttérrel és rendezett szülői viszonnyal (a látszata ez volt).

Nekem is megvoltak a saját démonjaim amikkel megkellett küzdenem, mégse lettem ilyen. Habár jelenleg nincs barátnőm és egy ideig nem is szeretnék kapcsolatot az előző csalódás miatt (inkább a tanulás és sport a fontos most), ettől függetlenül nem temetem el magam a társadalom elől. Idővel újra próbálkozni fogok és ha lesz akkor lesz, ha nem akkor nem. Az viszont semmiképp nem megoldás hogy burokba izolálom magam és várom a segítséget kintről.

2023. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
nem burokba vagyok,de hiába
2023. jan. 15. 19:28
 16/47 anonim ***** válasza:
79%
A 11-es kommented pontosan mutatja, miert nem lesz nod a jovoben sem.
2023. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
de hogy mutatja
2023. jan. 15. 19:32
 18/47 anonim ***** válasza:
35%

#16 Tinder és társait próbáltad?

Gyakorlásként nem rossz appok, pár jobb kép és tuti lesz matched. Viszont önbizalmat nehogy ezekre az appokra próbálj építeni (ne vedd feltétlenül kritikának ha nem jön össze semmi). Ezek az appok algoritmusok alapján működnek (előfizetés, rangsorolás etc.), szóval nem feltétlenül a képeid befolyásolják majd a sikert 100%ban. Én egy próbát adnék, volt pár kettyintésem ezekről az appokról (Tolna megyében) és a kommunikációt is könnyebb itt gyakorolni (mivel ohne tapasztalatod van, így itt tudsz gondolkodni h mit írj, élőben erre jóval kevesebb időd van).

2023. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

15.


Vigyázz, a látszat sokszor csal. Ismerek pár embert (akár férfi, akár nő), aki csak ránézésre rendes családból jött, tudod, rendesen megélt ünnepek, mosolygás a fényképeken, semmi látható gond. A felszín alatt viszont sokszor bújnak meg olyan dolgok, amelyek nem kellemesek és nem beszélünk róla.


Engem is pl. elnyomtak a szüleim, a verbális és fizikai bántás is előfordult, apám zugívó volt, ha megvert akkor azt úgy, hogy "nehogy meglássák", anyám pedig az a típus, aki bár nagyon szeret másokat, pl. a gyerekeit is, de ha "idegállapotba jön", akkor berserker módba kapcsol, magától is megijed a végén.


De még ezzel együtt is jónak értékelem a családi helyzetem. Annyi, hogy a személyiségem a nyomát viseli ezeknek, és sosem jutok egyről a kettőre, a kapcsolatok pedig lehetetlenek. És nem a külsőm miatt, vagy mert a fizetésem átlagos környéke, hanem a személyiségem mindig problémás lesz.

2023. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
64%
változtatsz a stílusodon, elvárásaidon.
2023. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!