Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért választott egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választott egy 30 éves pasi egy 35 éves nőt párjául, ha egy 25 évessel ismerkedett?

Figyelt kérdés

A csapon is az folyik, hogy a 10 év korkülönbség az ideális a férfi javára; meg hogy szegény idősebb nőket lecserélik fiatalabbra; meg hogy a fiatalsággal nem lehet intelligencával meg egzisztenciával versenyezni, mert a férfi úgyis a fiatalabbat, feszesebbet választja; és még sorolhatnám... Ehhez képest én teljesen mást tapasztalok egy konkrét szituációban, ami miatt fáj a szívem.

Van egy férfi, akibe valami elképesztő elemi erővel beleszerettem. Általában a fejem tudja irányítani az érzéseimet, de most nem tudok a szivemnek parancsolni, pontosabban mondva nem tudok a biológia ellen ésszel harcolni. Mert plátói alapon van egyelőre ugyan, de szeretem. Nagyon. Sokat is szomorkodom amiatt, hogy nincs köztünk semmi.

A szóban forgó férfi 30 éves. Én 25 vagyok. És a nő, aki elhappolta őt előlem, 35 éves. Szóval látjátok, rohadtul kamu, hogy a férfi mindig a fiatalabbat választja, mert nem. Pedig jól nézek ki, tanult is vagyok, szerintem jól járna velem kb. bármelyik pasi, akinek az esete vagyok. De ő azért ejtett engem, mármint a velem való flörtöt és ismerkedést, mert beleszeretett ebbe a másik nőbe, aki nálam kereken 10 évvel idősebb. Az nem kevés különbség 2 nő között. Őt akarja, beleszeretett, ez egyértelmű.

Mind a hárman amúgy szeretnénk családot, hazasságot mielőbb. Én is, az a másik 35 éves nő is, és a pasi is. Úgy is ismerkedtünk, hogy komoly szándékkal. És én durván beleszerettem. De ő megismerte azt a másik nőt, és ejtett. Nem szeretne tovább ismerkedni, randizni. Azzal a növel csaladot fog alapítani, elveszi, ebben 110%-ig biztos vagyok, mert a pasi nagyon szeretne már apa lenni.

Nagyon fáj ez az egész. Magas, barna hajú, átható kék szemű hapsi. Nagyon jóképű, és olyan okos, humoros, segítőkész, hogy az nem igaz. Tök jól süt-főz, szeret is, annyira örültem, hogy végre olyan hapsim lesz, aki ilyen. Tudatosan él, nem csak bele a vakvilágba.


2022. nov. 1. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia blanka!

Már uncsi a délután és lányos novellákat gyártasz?

2022. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Élettapasztalat, kiforrott személyiség, elmélyült lelkivilág, magas szintű szexuális kultúra. Ideális esetben ezt tudja nyújtani egy a harmincas évei közepén járó nő. Te még félig gyerek vagy. A csávó meg érettebb a koránál, sok harmincas férfi még csak a bulik, hobbik, alkalmik szintjén van leragadva. Nyilván odáig van hogy talált egy hozzá hasonlóan érett személyiségű nőt.Engedd el, majd lesz másik. Vagy nem. Ilyen az élet.
2022. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
10 év korkülönbsèg rengeteg, nem tudom hol hallottad hogy ez lenne az ideális. Az meg hogy te többnek/jobbnak tartod magad egy 35 évesnèl csupán a korod miatt, egy kissè vicces.
2022. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
én meg a 20 éves választottam volna inkább.
2022. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A csapon is az folyik, hogy a 10 év korkülönbség az ideális a férfi javára"


Ezt csak az incelek lökik. A tudomány szerint pedig az az ideális, ha minél kisebb a korkülönbség a két fél között. Az általad felvázolt szituációban pusztán kor alapján egyik nő sem előnyösebb. De ezekszerint az idősebben volt valami más, amiben sokkal többet ért a fickó szemében, mint a fiatal.



Megesik. Üdv a való életben.

2022. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mer neki az tetszik és pont!

Közöd semmi kb hozzá!

Amúgy meg kinem sztj le mi a társadalmi elvárás?

N 30

2022. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6*

Amúgy meg csak irigy vagy.

Ha tetszik ha nem az a nő neki jobb mint te.

2022. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet a 35 eves no gazdagabb vagy haziasabb vagy felesbe fizet mindent. Te meg elvarod h a pasi fizessen.
2022. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te vagy a fiatalabb, nem jelenti még csak azt sem, hogy te vagy a szebb. Sok nudli huszonévest látni...


A többiről már nem is beszélve, amiben a kor kifejezetten előnyt jelent

2022. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerelem. A férfi ha szerelmes lesz akkor azt választja ... nem mint a nők akik inkább elnyomják az érzéseiket és kezdenek a pénzéseb palival.
2022. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!