Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire akadály, ha egy 35 éves férfi az anyjánál lakik? Külön mos, fizeti a rezsit, csak nincs albérleti díj.

Figyelt kérdés
Kaját azt a munkahelyén kap.
2022. aug. 16. 20:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
43%
Ez miért lenne akadály?
2022. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van az a kategória, aki nem randizna anyjával lakó pasival, de feleségével lakóval igen... szóval ebből kiindulva, ne akarj mindenkinek megfelelni

ha önellátó vagy, megvan a privát szférád (nem egy szoba a tied, szomszéd anyudé), akkor élehető a helyzet

2022. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam. Magas vagyok és sportos. És szeretem a sört.
2022. aug. 16. 21:11
 4/11 anonim válasza:
71%
Nem értem,hogy mi a probléma abban ha több generáció együtt lakik.
2022. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem randiznék vele, mert nekem lenne ciki, hogy anyuci is hallja, miközben szexelünk.
2022. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
#5: igaz, sokkal jobb, amikor a panel 20 másik lakosa hallja :)
2022. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Engem zavarna mert mi all a hatterben hogy meg mindig otthon lakik? Miert nincs igenye elkoltozni? Vagy miert nem tud? Mi all a hatterben? Eleg nyomos oka kene ra legyen - elvarom ezt azzal az eletszemlelettel hogy en 19 evesen elköltöztem otthonrol es azota is magamat tartom el, szoval az onellatas es a fuggetlenseg szamomra fontos dolgok.
2022. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kertes házra gyűjtök. Még kb 4 év. Igazából nagyon fullos csajnak kéne lennie, hogy erről az álmomról lemondjak. Értsd albérlet és tovább húzódna a ház megvásárlása. Addig akkor eltengődök a 19 éves lányokkal, őket nem zavarja.
2022. aug. 17. 08:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért 35 évesen 19 éveseknek szórakozni, eléggé beteges. Az otthonlakás nem bűn, ha ellatod magad és van pár millió Ft félretett pénzed.
2022. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es pártízmillió félretett pénzem van, de nyilván nem ezzel nyitok a randikon. Így a 24 éves korosztálytól fölfele esélyem sincs. Tapasztalat. A friss hús meg mindig kapós.
2022. aug. 17. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!