Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves vagyok,nem kel-lek-let...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,nem kel-lek-lettem soha a nőknek,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
még a fogatlan hajléktalan nők se próbálkoztak be,nem kellenének,de ők ezt nem tudják,tehát nyilván nekik se jövök be,se sexre,se kapcsolatra nem kellek a nőknek,szóba se állnak velem,még nem beszélgettem nővel
2023. jan. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
62%
#31: Mit miért is? Már a második mondatod olyan megállapítást tartalmaz, amit senki nem írt/állított, aztán ezt fejtegeted. Te kajak hasznosnak tartod a válaszod? Nem minden arany, amit felböfögsz.
2023. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
2%
Azért 35 évesen gáz lesz magyarázni a leendő nőnek h szűz vagy. Menj el egy prostihoz gyakorolni és még talán rá is kapsz a p*ncira ami hajtani fog hogy felszedj egy nőt. Jobban jársz a prostival minthogy az igazi előtt durrantsd telibe a boxered. Önbizalmat ad és megmutatja hogy kell bánni egy nővel
2023. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
73%
A válaszaidat írva: a baj a toronyban keresendő.
2023. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
16%
33: szerintem azért bőven eljutottunk már egy olyan szintre, hogy mivel a nőknek azért néha elég komoly igényeik vannak (saját kocsi, lakás), ami azért nem mindenkinek van meg, szóval azért nem olyan ciki 35 évesen is tapasztalatlannak lenni. Csajoknak könnyű, náluk már tinédzser koruk óta sorban állnak az udvarlók, pasiknak azért teljesíteni is kell.
2023. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
15%
De, ciki tapasztalannak lenni. Alpárian írom, de ha nem adod meg neki ott azt amit kell, ott fog hagyni vagy megfog csalni. Hiába a lakás meg autó, találni fog olyat aki jól megk*rja.
2023. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
57%
36: najó, de hogy legyen nőd, ha a kocsi-lakás kombó alap belépő, főleg ennyi idősen, aztán ha valamiért mégsem jött össze, mint ebben az országban annyi embernek, akkor mi van?
2023. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

37.


Ez is csak inkább ezen az oldalon ilyen kiemelten fontos, a való életben olyanok is összejönnek, akiknek nincs lakása vagy kocsija. Gyakorin persze mindenki előadja, hogy neki mindkettő van és még így sem jön össze, de ez szerintem nem fedi a valóságot!

2023. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, találsz olyat akivel együtt tudsz építkezni. Ha nem, akkor maradsz önmagadnak. Én, 28 évesen jelenleg az utóbbi opciót járom már féléve (mióta kidobtak), sokat sportolok és idén megkezdek egy diplomát. Faszán eltereli a figyelmet erről a dologról, cserébe mindkettő dolog hasznos. Aztán vagy lesz, vagy nem lesz barátnőm, már annyira nem érdekel a dolog mint az előző években.
2023. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
83%

"a stílusom jó,jó ember vagyok,korrekt"


"nem erőszakolnék nőket te gyökér"


Biztos csak a külsőddel lehet a baj. :))

2023. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
2%

" a való életben olyanok is összejönnek, akiknek nincs lakása vagy kocsija"


Jó, kivételek mindig vannak, amik erősítik a szabályt, de azért ez nem jellemző. Csajoknak elsősorban kényelem kell, biztonságérzet, azt meg így lehet megadni. Ha valakinek nincs, akkor kiesik ebből a körből.

2023. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!