Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves vagyok,nem kel-lek-let...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,nem kel-lek-lettem soha a nőknek,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
még a fogatlan hajléktalan nők se próbálkoztak be,nem kellenének,de ők ezt nem tudják,tehát nyilván nekik se jövök be,se sexre,se kapcsolatra nem kellek a nőknek,szóba se állnak velem,még nem beszélgettem nővel
2023. jan. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

elvárás?mit változtassak rajta?

családi háttér?ismerek rossz családi hátérral rendelkező fiatal férfit,mindig volt nője,ráadásul drogozik is,igaz ő ravasz,vagy intézetes lányokat szedett fel,vagy depressziós 20 éves gyerekét egyedül nevelő anyákat,bár én nekik se kellek

2023. jan. 15. 19:39
 22/47 A kérdező kommentje:
a stílusom jó,jó ember vagyok,korrekt
2023. jan. 15. 19:39
 23/47 anonim ***** válasza:
74%
Na látod, a 28 éves szűz, erőszak mániás haverom is ezt állítja mint te. Mondom én hogy nem veszed észre magadon h szelepes vagy mert neked ez a megszokott, de ezt a nők vagy bárki más aki normális azonnal megérzi. Menj el egy pszichológushoz vagy valahova aki szakszerűen kiértékeli a gondjaidat és segít őket megoldani (persze ha partner vagy) és még talán családod is lehet egyszer.
2023. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
én vagyok erőszakmániás?nem azok akik szétvertek az iskolába?nekik volt-van nőjük....
2023. jan. 15. 19:45
 25/47 anonim ***** válasza:
82%

25.


Ők is azok, de más értelemben. Te nőket erőszakolgatnál, nekik pedig a problémamegoldásuk, a vitában ismert egyetlen eszközük az erőszak. Gondolom a "túl sokat beszélt hozzám, nem értem, leütöm" a stílus.

2023. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
91%

Én nem írtam hogy te erőszakmániás vagy, csak azt hogy hasonló az önkritikája az én ismerősömnek is mint neked.

Tényleg nem gáz segítséget kérni szakembertől, az a gáz ha meg se próbálsz kiutat keresni. Itt biztosan nem fogsz választ/megoldást kapni a kérdésedre/problémádra. Próbálkozz az appokkal, ott tudod építeni alapszinten a kommunikációt és keress fel egy olyan embert akivel eltudsz beszélgetni a valódi énedről és ő segít neked kiutat találni.

2023. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
nem erőszakolnék nőket te gyökér
2023. jan. 15. 19:48
 28/47 anonim ***** válasza:
0%

Kérlek válaszolj az alábbi kérdésekre, mint befolyásolja a női gondolkodást a párválasztásnál!

- Vagyonos vagy?

- Jól keresel?

- Van saját lakásod, autód?

- Izmos vagy szálkás vagy?

- Szeretsz utazni?

- Van érdekes hobbid?

2023. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
78%

#26: Ezért kár volt hozzászólni.


Kérdező, sajnos van olyan fájdalom, amit egy gyerek nem tud lekezelni, és kifejleszt olyan védelmet, falat, amivel ezt elkerülheti, hiszen nem tud jobbat. Mindenki a fájdalmat szeretné elkerülni, ez érthető, rendben is van, sőt, megköszönheted magadnak, hogy számítottál magadnak annyira, hogy védd magad. Sokan vannak/vagyunk úgy, hogy nehézségekkel küzdünk, sajnos nem lehet megspórolni a munkát, ha elégedettséget szeretnénk. Kívánom, hogy te is meglásd, hogy csak jó szándék vezérli még a "faladat" is, és megtaláld a kiutat.

2023. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

30.


Miért is?

2023. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!