Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok elutasítás miatt van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok elutasítás miatt van aki feladta az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Én nem kellek egy lánynak sem, elutasítanak, megaláznak, kinevetnek. Ezek után már teljesen elment a kedvem az egésztől. Az a vicces hogy a lányok elvileg érzelmesek, de elutasításnák kegyetlenek tudnak lenni. Teljesen elvették az önbizalmamat.

Van az a fiú típus aki egyből kell nekik, sőt még ők küzdenek érte. Én sajnos nem ilyen vagyok.


2022. dec. 18. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen esetek 99% ban az van hogy a pasi > magánál jobb típusú nőt szeretne. Ha csóró vagy esetleg a pocakos akkor a diplomás jól kereső nőket meg a insta modellekre ne startolj rá. Keresed a magadhoz valót.
2022. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

En igen.

Igy ló nincs, szamárral vagyok.

Nem akarok többé társat keresni es olyanokat olvasni hogy üritőlyuknak kellenék csak, meg szeretőnek, vagy olyanokat hogy evekig csak csetelunk, mert randira nem hív, vagy hatapmasat csalodni már megint randikon hogy neten letagadott 100 kg-t, a másik 10 évet, a harmadik megjelenik es kiderul hogy foga sincs.

Vagy normális de nem tetszik nem vonz nincs kémia.

Kb megutáltam a ferfinemet, irtanám a selejtet lángszóróval.


És hab a tortán:

Van olyan face tarsker aminek a cime szlogenje olyasmi ha keresed a nagy őt regizz.

Feltette magát erre az oldalra pár pr.stituált, kirakott mellekkel, a java resze nem is magyar hanem kinai nők meg ilyesmi.

Es millio meg egy komment alattuk férfiaktol.

Kérdem én a ferfiaknak a nagy Ő egy pr.stituált?😳

Nem tudtam eldönteni sírjak e vagy röhögjek.

Elegem van.

2022. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Én alapból nem értem ezt a sok elutasítást sem. Számszerűen bepróbálkozol X lánynál havonta, akik amúgy jelét sem adják annak, hogy akarnának tőled valamit?


Vagy nem értem. Mert én nő vagyok, de nyilván ha nyomultam volna X számú pasira, akin amúgy nem láttam érdeklődést, annak annyii lett volna az eredménye, hogy X pasi megdug és kész, kapcsolat abból se lett volna, mert ahhoz több kell mindkét oldalról.

2022. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem kell kezdeményeznem, mert nálam kezdeményeznek egy ideje.
2022. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én teljesen meg tudlak érteni. Fiatalabb koromban sokat próbálkoztam bulikon, diszkókban, társkeresőkön, keresztény bálokon. Sajnos az én esetemben is csak a visszautasítások és a csalódások maradtak. Emlékszem, baráti körben, ismerősök néha mondogatták, "ugyan már, mi veszíteni valód lehet? Csak menni kell a következőhöz!" És mentem. Így teltek az évek. Az önbizalmam szép lassan, de folyamatosan kezdett apadni, mígnem tömegiszonyom lett. Féltem emberek közé kimenni, látni azt, hogy mennyi embernek összejön egy boldognak tűnő párkapcsolat és hogy minden lány keresztülnéz rajtam. Nem értettem, velem mi lehet a baj. Féltem párokat látni, rengetegszer voltam emiatt magam alatt. Majd alvászavar alakult ki, sokat voltam fent éjszakánként, nem bírtam elaludni a kérdésektől, bizonytalanságtól és a félelemtől, folyton csak járt az eszem, hogy így milyen lesz a jövőm. Pszichológushoz kellett járnom, ami sokat nem segített. Adtak kedélyjavítókat, senkinek nem ajánlom! Végül a család és a barátok az évek alatt helyre pofoztak és sokat segített a meló is, ahol lefoglaltam magam, nem láttam ott párokat, elvoltam az emberekkel, és a legtöbb helyen, ahol dolgoztam, meg is becsültek.

És ma már odaáig jutottam, hogy végül néhány éve végleg feladtam. Nem keresgélek és nem is próbálkozom egyáltalán. És egy idő után elmúltak a lelki gondjaim, elfogadtam fejben, hogy nekem így kell leélnem az életet és ebben kell keresnem a számomra elérhető boldogságot. És a függetlenségnek is megvan a maga varázsa, ha az ember meglátja a másik oldalát. Nincs felelősség, hazaérek a munkából és azt tehetek, amit csak szeretnék. Nem kell senkinek megfelelnem és nem kell senkinek sem elszámolnom semmivel. Igazából a munka után olyan szabad vagyok, mint a madár. Megszoktam ezt az életmódot és ma már úgy érzem, boldogan is élek.

De senkinek sem szeretném ezt a döntést tanácsolni. A mai napig vannak pillanatok, amikor hiányzik valaki nekem is persze. Viszont ha választanom kéne, azt az időszakot sose szeretném még egyszer átélni. Meg kellett tanulnom, hogy el kell fogadnunk saját magunkat úgy, ahogy vagyunk, és hogy sosem szabad szenvedni egy kicsit sem olyas valaki miatt, aki semmit sem áldozna fel valamit magából te érted.

2022. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Eleg sokan vagyunk igy.....



38F incel

2022. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem motoszkál néha a fejemben hogy milyen lenne ha lenne valaki akivel kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak,viszont most már tudok reálisan gondolkozni ebben a kérdésben. Valószínűleg ezt az életet társ nélkül fogom leélni. 40 éves elmúltam, az élethelyzetem is olyan hogy így hülyeség párkapcsolatban gondolkodni, a jól fizető állásomat nem adnám fel egy nő kedvéért sem. A motivációmat az életre a hobbijaimban találtam meg, meg abban hogy az életem alatt felhalmozott anyagi javak majd jó célra mennek halálom után. Szóval nem csak magamért hajtom a lóvét hanem van egy ettől magasabb cél is. Így már el tudom fogadni ezt az utat amit bejártam és be be fogok járni a későbbiekben. Ennyi idősen azért azt már tudom a mások példájából hogy a párkapcsolat megléte az nem egyenlő a boldogsággal. Sőt sokan pont a rossz kapcsolatukba betegednek bele. A nagybetűs boldogság csak a szerencsés kevesek kiváltsága. A többiek meg elvannak abban amiben vannak, ami jutott nekik.
2022. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

5-ös, veled is az az alapvető probléma, mint a kérdezővel, hogy leírásotok szerint odamentetek fűhez-fához ismerkedni, akit éppen kinéztetek.


Nem is csoda, hogy ennyi elutasítást kaptatok random lányoktól. A

2022. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, szeretem felmérni a másik válaszát és persze vannak tényezők, amikben én vagyok a hibás, ezt nem tagadom. Viszont egyetérteni a válaszoddal nem tudok, ráadásul megérteni se, hogy mi lehet benne az építő javaslat, mert úgy érzem, nem látod át azt a szemszöget, amit én, vagy esetleg a kérdező élt át sok-sok éven keresztül. Hiszen egy párkapcsolat kialakításához az esetek többségében a férfinek kell megtennie az első lépést a hölgy felé, ami nem azt jelenti, hogy odamentem fűhöz-fához csak azért, hogy legyen valakim. Aki szimpatikus volt a részemről, tettem egy lépést. Ez nem törvényszerű, de ha nem alakul semmi semmi sem, neked kell lépned és felfedezned magadban, min tudsz változtatni magadon. Volt, hogy én utasítottam el valakit, amit a mai napig nem bánok, mert tudom, hogy vele boldogtalan lettem volna. Igyekeztem emberek közé járni, egy időben jártam edzésre, amennyire tudtam, igyekeztem fejleszteni magamon testileg és elmében is. De ha több, mint 10 éven keresztül csak az elutasítást kapod, fog csorbulni az önbizalmad és eljön az az idő, amikor fel kell mérned magadban, mi lenne a legjobb döntés a számodra, hogy így, vagy úgy, de kiegyensúlyozott életed legyen.
2022. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme eröltetni. :)
2022. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!