Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nektek van negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek van negatív élményetek/elutasításotok nőktől?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen volt?

Gondolok itt negatív elutasításra, vagy mintha észre se vennének a lányok stb.

A történetet is írjátok le.



2022. jún. 9. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
fiatalabb éveimben meglehetősen sok visszautasításban volt részem, de nem sokra mondanám, hogy bunkón viselkedett a másik. volt néhány szó nélküli eltűnés, és igazából ennyi (és mivel alap szinten rendben voltam, ezeket sem éltem meg különösebben negatívan, éltem tovább az életem).
2022. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom sokszor nincs bátorságuk sem hogy rendesen elutasítsák az illetőt.

A legrosszabb az én ilyen helyzeteimben mindig az volt hogy eleve hiányzott az őszinteség a nő részéről. Így hazudozás, hülyére vevés és hasonlók árnyékolták be a próbálkozásokat.

Egy sima visszautasítás fel sem tűnik mint probléma, csak az ilyenek esnek szarul az embernek

2022. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Szinte mindenkinek van. A kudarc is az élet része.
2022. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Első randi utáni eltűnés, (de ilyen szerintem mindenkivel megesik), de volt olyan is aki telibe megmondta, hogy figyelj nagyon nem jössz be mert egyszerűen ronda vagy :D.
2022. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: Én értékelem az ilyen őszinteséget.
2022. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

• Odamentem egy szép lányhoz (rondaként) 10 másodperc után odafordult a barátnőjéhez nevetve és azt mondta "nem igaz ez itt udvarol nekem"

• Próbálkoztam egy lánynál sokáig, egyik este buliban jóképű haverom megkérdezte vihetné-e a csajt, vitte, 1 óra múlva már távoztak is ;)

• Próbálkoztam egy extrém szép lánynál egész sokáig, elhívott a szülinapi bulijára, ott "véletlen" összejött egy faszival (ismertem őt is), felmentek a galériára és hát... elvoltak míg a vendégek meg lenn beszélgettek (rajtam kívül)

• Kicsit dumáltam haverom nőjének a barátnőjével szórakozóhelyen (ő is nagyon szép lány volt) búcsúzásnál azt mondta "remélem még találkozunk", utána elhívott a szülinapi bulijára és nem hogy ignorált, de került, ha megpróbáltam hozzászólni azonnal elment

• szilveszterkor elvoltam egy csajjal, csak táncikálás házibuliban, beszélgetés, jött jóképű haverom, másnap csajnál ébredt, ha értitek mire gondolok :D

• és még sorolhatnám a válogatott szopatásokat


Nem haragszom senkire, mert egyik se volt a nőm + ronda vagyok ők meg egytől egyig szép lányok voltak, de jobb kedvem nem lett egyiktől se :D.

2022. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

A női bunkóság kimeríthetetlen ha nekik nem tetsző férfiakról van szó, az egyik ilyen, ha van egy jobbképű haverod, megfeledkeznek rólad, pl. ketten mentek valahova és csak a haverodnak köszönnek, vele állnak szóba, olyan esetben is ha már nyilvánvalóan ismernek, vagy már ez a többedik ilyen találkozó.

A másik nagy bunkóság amikor elkezdenek más férfiakról vágyakozni előtted, még ha csak passziv résztvevője is vagy a társaságnak (tehát nem konkrétan neked mondja hanem egy masik csajnak de ott vagy te is).


Az hogy elutasítják az embert az nem nagy kunszt, ott rosszul mérted fel a terepet, de a fenti esetek a férfi mivoltodban aláznak meg és bunkóság.

2022. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1-2 talán. Sosem volt annyira fontos ez, mindig volt fix párkapcsolatom.
2022. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#6, gombóc van a torkomban, baszki :S
2022. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

"A női bunkóság kimeríthetetlen ha nekik nem tetsző férfiakról van szó"


Egyetértek, csak jegyzőkönyvbe hozzátenném: korrektebbnek érzem az "emberi bunkóság" kifejezést, mert a férfiak sem semmik. Mi fickók még azzal is seggek vagyunk, akivel amúgy lefeküdtünk.

2022. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!