Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nektek van negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek van negatív élményetek/elutasításotok nőktől?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen volt?

Gondolok itt negatív elutasításra, vagy mintha észre se vennének a lányok stb.

A történetet is írjátok le.



2022. jún. 9. 12:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább az ilyen bunkó megalázó viselkedésre gondoltam, mert ha normálisan elutasít azzal semmi gond nincs
2022. jún. 9. 14:49
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

A 2-es és a 6-os tapasztalataihoz hasonlóak vannak nekem is, regényt írhatnék róla. Továbbá a mai napig fülembe csengenek olyan mondatok, hogy


"Te annyira rendes srác vagy, ha nem lenne a xy akkor én biztos egy percig nem gondolkodnék, hidd el, meg fogod találni az igazit, bármelyik lány boldog lehetne veled."


vagy "Ön egy rendezett külsejű, figyelmes, kedves úriember, számos férfi páciensemtől hallom, hogy a mai világban nagyon nehéz az ismerkedés. Ebben sajnos nem tudok önnek segíteni, de ne adja fel, fiatal még és annyi lehetőség van az életben."


illetve "Te túl jó srác vagy nekem, csak összetörném a szívedet. Most azt mondod, hogy nem, de hidd el, ezt már sok pasival végigcsináltam, mindegyik belém szeret én meg csak rosszul érzem magam, mert én a Lacit szeretem. Lefekhetek akárhány pasival, leszophatok bárkit, én soha senkit nem fogok úgy szeretni, mint a Lacit. Te amúgy ezerszer értékesebb ember vagy, mint a Norbi. Ne azt nézd, hogy kigyúrt, tetovált meg divatmajom, amúgy se jó az ágyban amennyire el van szállva magától. Azért feküdtem le vele, mert ő nem jelent számomra semmit, mint egy papírzsebkendő, semmire se tartom az embert, érted? Képzeld, reggel azt mondta nekem, hogy kezd belém szeretni és el tudná velem képzelni az életét. Nézd meg, már ott fűzi a Klaudiát, azt hiszi majd ezzel féltékennyé tesz, de pont nem. Egyet füttyentenék neki, ugrana az ágyamba."


A többiről már említést se téve, annyiszor és annyi helyen előfordult. Például a "nem ismerkedem, mert nem vagyok még túl az exemen" aztán ugyanabban a buliban összejött haverommal.


Vagy "túl fiatal vagy hozzám" aztán kiderült, hogy volt nálam jóval fiatalabb dugópajtija is.


Később meg a "túl idős vagy hozzám" ez is volt sokszor, az emlékezetes eset az volt, mikor a 19 éves lány pattintott le 25 évesen, aztán pár órával később már egy idősebb fazon ölébe ült és smároltak, aki ráadásul úgy nézett ki, mint Deák Bill.


A duci barátnője, aki tök rendes volt velem, még egy italra is meghívott - persze gyorsan leszögezte mielőtt szóhoz jutottam volna, hogy "nem azért hívlak meg, már ha elfogadod, mert valamit akarok tőled, mert van barátom, már vőlegényem, csak a barátnőmet kísértem el mert egyedül érdekes dolgokra képes, de látom, hogy rád fér most egy ital". Ő közölte, hogy ne vegyem a szívemre, mert a barátnője tényleg nem jön össze idősebb srácokkal, tudja, hogy ezt a lányok mondogatják, de neki tényleg számít, mert ő az igaz szerelmet keresi. Ez most így furcsa lehet, de higgyem el, ő elsős kora óta ismeri tényleg mindig emiatt szívja meg a pasikkal pedig már ő is tanácsolta neki, hogy nem kell mindig óvodásokkal összejönni, pár év korkülönbség belefér az szülei között is 12 év van és tök jól megvannak. Aztán elbúcsúztunk és folytatódott a buli.


Majd mikor megláttam a fószerrel odahívtam a duci barátnőt, hogy "Tényleg nem bukik az idősebbekre" annak kikerekedett a szeme, majd valami olyat szólt, hogy "B*szki... B*zmeg! B**zmeeeeeg!" majd odament és megpróbálta elráncigálni, aztán a barátnője nem akart menni, aztán kimentek mind a hárman a helyszínről és ennyi.


Voltak dolgok az életemben, nagyon fájdalmas dolgok...

2022. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
Csak erdeklodnek, hogy sikerult ezeket tulelni? Amikor visszautasitanak, akkor egybol mentot is hivnak hozzad, vagy egy ujraelesztes utan mar egyedul is haza tudsz jutni ferfi letedre?
2022. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak az van (F46 incel).
2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#13, mindegyikük azt mondta, hogy a szimpla visszautasítással nincs bajuk, de a magalázó játszmákat sorozatosan, bárki rossul viselné.
2022. jún. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Volt egy munkahelyi fényképezkedés. És olyan csaj is aki nem akart mellém se állni még a kép erejéig sem. Pedig nekem tetszett amúgy.


Ha dagadt vagy ronda a férfi akkor a nők nem hogy elutasitjàk de meg is alázzák.

2022. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha dagadt vagy ronda a férfi akkor a nők nem hogy elutasitjàk de meg is alázzák."

Jujj de ismerős

Az ilyenek szoktam én megalázni

2022. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van.

Nemrég történt.

Facebookon írt rám. Szimpi vagyok neki. Pár napig chateltünk. Megbeszéltük a randit. Vártam,45 percig. Aztán ír messengeren, hogy oda sem jött hozzám,mert élőben nem vagyok neki szimpi, meg túl alacsony vagyok.

Eléggé önbizalom romboló volt, hogy még esélyt sem adott, hogy megismerjük egymást.

2022. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!