Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell hazudoznia egyesekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hazudoznia egyeseknek ha el akar utasítani valakit?

Figyelt kérdés

Nem fér a fejembe ez a viselkedés, még akkor sem ha az oka érthető: nem akar nyíltan visszautasítani, hogy ne kelljen vállalnia a konfrontációt.

De ha egy szimpla nyílt elutasítást kap az ember, az közel sem fáj egyiknek sem annyira mint az a procedúra és konfliktus ami a másik hülyére vevésével jár.

Nem lenne egyszerűbb annyit mondani hogy "bocsi de inkább nem szeretnék ismerkedni veled bla-bla-bla"?

Ehelyett miért jobb összevissza hazudozni mintha a kezdeményező fél a világ balekja lenne csak mert ismerkedni próbált vele?



2022. ápr. 20. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Oké, tegyük fel, hogy te nem vagy sértődős fajta, és értékeled az őszinteséget.

De ha a tapasztalat azt mutatja, hogy a többség viszont besértődik, támad az egyenes beszédre, és nem tudhatja senki, te melyik kategória vagy, akkor érthető a másik oldal is szerintem.


(A pasik ghostingolnak, ha képtelenek őszinték lenni...)

2022. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

""bocsi de inkább nem szeretnék ismerkedni veled bla-bla-bla"?"


Mert 80%-ban erre nem az a reakció, hogy "ok, akkor csá", hanem el vagy hordva mindenféle utolsó beképzelt r|bancnak, majd azt is közlik, hogy mit csinálj illetve mi történjen veled, és mennyire meg fogod bánni.

2022. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek az ilyen tapasztalatai, az ilyen viselkedés igenis gusztustalan és eléggé bántó is.

Ha egyenes akkor barátságos viszonyban el tudtam volna köszönni én is, így viszont a hányinger kerülget az embertől, és soha nem akarok vele többet beszélni sem. Ráadasul így meg úgy tűnök fel mint aki bedurcizott az elutasítason, miközben a hazudozáson durciztam be, és ez rohadtul nem mindegy.

2022. ápr. 21. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Kiírtál egy kérdést, "Miért".

Erre próbáltunk válaszolni.


Majd:

"Engem nem érdekelnek az ilyen tapasztalatai"



Értem, hogy te önigazolást vársz, hogy kórusban hajtogassuk, igen, rohadt hazug kurwa, fuj....


Akkor viszont fölösleges a kérdés, mert igazából téged a válasz nem érdekel...


Viszont mi lenne, ha mondjuk konkrétan leírnád, mi és hogyan történt?

Lehet, könnyebb lenne..

2022. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4#

Hát engem igazolni már nem kell köszi, de értelek.

Így már tudom hogy mi ment a fejében amikor ezt a szemétséget így megcsinálta.

Ez mondjuk nem menti fel egy kicsit sem, de segít megérteni

2022. ápr. 21. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, leírhatnád, mi történt konkrétan, mert nem mindegy, hogy épp semmi se volt, csak szeretted volna, ő meg bedobott egyet a sablonos kihátrálós dumákból, vagy elindult valami köztetek, hülyített, azt lepattintott valami szánalmas ócska hazugsággal.

Mert az első nem olyan nagy dolog, rágódni sem érdemes rajta. A második viszont valóban gáz...

2022. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem olyan nagy dolog

Viszont rágódni muszáj volt rajta

Ismerkedni akartam amit először elfogadott. Aztán anélkül hogy közölné kihátrál, majd mikor nagynehezen ezt kiszedem belőle elkezd arról hazudozni hogy "nem volt egyértelmű a szándékom"

Ezt még el is fogadtam volna, ha nem lett volna teljesen nyilvánvaló az egyik mondatából hogy ez egy hazugság, mert valójában értette a szándékaimat.

Ezért háborított fel az egész, mert nekiállt hazudozni a semmiért. Csak hogy magát fedezze.

Engem pedig hülyének nézve.

Hát ezt én nehezen tudom elnézni.

Nyilván ez semmiségnek tűnik másoknak, nekem viszont egy ilyen évekre veszi el a kedvemet az ismerkedéstől, szóval nagyon is nagy a jelentősége számomra.

2022. ápr. 21. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerkedni akartam amit először elfogadott. Aztán anélkül hogy közölné kihátrál, majd mikor nagynehezen ezt kiszedem belőle elkezd arról hazudozni hogy "nem volt egyértelmű a szándékom""


=> Ez hárítás a részéről, nem vállalja a felelősséget a saját döntéseiért, inkább áttolja rád...

Annál meg nincs rosszabb, mikor parkópályára tesznek (tartalékba, vagy hogy mondják... :S)

2022. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, engem is felb@sz. Ha én utasítok el valakit, akkor általában azt mondom, hogy nem szeretnék ismerkedni, ha udvarias velem, akkor meg is köszönöm a gesztust. Ha alapból tahó módon jön oda, vagy ijesztő valamiért, akkor azt hazudom inkább, hogy barátom van, de nem mismásolok és hitegetek, meg megyek bele látszólag egy randiba, az a legalja.

Velem egyébként csinált ilyet egy pasi, már korábban randiztunk, szexeltünk is többször és kérdeztem talizunk-e, aszondta igen, de aztán húzta az időt, rá is kérdeztem hogy most akar vagy nem, hajtogatta hogy persze, aztán ghostingolt. Ha esetleg felszedett valami csajt, akkor is mondhatta volna, hogy meggondolta magát, és én nem várom hogy jelentkezik. Hát rendesen felb@sztam magam, konfliktus kerülő kis görcs az ilyen, gerinc az nincs.

2022. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!