Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen adnád fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen adnád fel az ismerkedést ha eddig csak elutasításokat kaptál volna?

Figyelt kérdés

Eddig csak alutasítottak, randiig sem jutottam el senkivel, nem kíváncsiak rám a lányok.

Pedig nem gondolom magam rossz embernek. De valamiért nem én kellek a lányoknak.

Pár hónap és 26 éves leszek, ahogy egyre öregszem egyre kevés esélyt látok arra hogy összejöjjön.

Így hogy csak elutasítát kaptam nagyon nagyomasztó ez az egész, nem sok motivációm van. Főleg ha arra gondolok hogy más fiúk ennyi idősen már 3-4 barátnőn túl vannak és mostanra már akár jegyesük/feleségük is van.


2022. nov. 8. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

0.

Nem kell feladni, maximum nem törődni vele. Bőven elég, ha nem görcsölsz rá a dologra. Elzárkózni nem kell előle sok év kudarc után sem.

2022. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindíg jobb a visszautasítás mint folyton rossz kapcsolatokat találni.
2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Indits haveri baráti alapon. Gyakorolj szocializáciot a másik nemmel
2022. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


tessék, fölötted a kérdés, próbálkozz nála

2022. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

35


bár idén is azért rendesen billeg a léc, lassan 10 nő mond rám nemet, és már csak azért csinálom, hogy meglegyen a 10...


32f

2022. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 év után 40 évesen
2022. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor a 25 éves srác kérdéseket pár hónap múlva leváltja a 26 éves srácos kérdések.

Miért nem válaszolsz soha a válaszokra egyébként?

2022. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én el se kezdtem :D
2022. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A femcelek kortól függetlenül,amikor azzá válnak.
2022. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!