Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek hány elutasítása volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány elutasítása volt eddig? Hányból hány? Lehet nemet és kort is írni.

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 00:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Az életem során nagyjából 20 tervezett kapcsolatból (lazább és komolyabb összesen) 2 elutasításom volt egész életemben. 1 teljes, amikor egyértelműen nemet kaptam és egy olyan, ahol majdnem megtörtént, de végül mégsem, ott fogalmam sincs, mi volt a másik illető fejében (vagy egy másik nő, vagy vallás, vagy passz). Szóval 18:2 ide :) (N40)
2022. dec. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
3/3
2022. dec. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és 23F
2022. dec. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

1000 fölött nem számoltam.


33/F

2022. dec. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Engem elutasitottak: 0 (kb 3x kezdemenyeztem en)

En elutasitottam: kb 5, ez ami szemelyes es komolyabb probalkozasnak nevezheto dolog volt, most azt nyilvan nem szamolom, amikor valami random idegen ir facebookon es nem is valaszolok ra

30N

2022. dec. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg, sose számoltam, de kb 99,5%-os az arány


25/F

2022. dec. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ, hogy hogyan számolom. :)


Ha a társkeresős randikat is számolom, akkor talán 5-7 lánnyal találkoztam, de csak kettőre emlékszem. Az egyik óriási csalódás volt, a másikkal el tudtam volna képzelni folytatást, de ő nem akarta. A többi annyira érdektelen volt, hogy már nem is emlékszem rájuk, de gyakorlatilag közös megegyezéssel nem akartunk többet találkozni.

Tehát döntetlen, mert én is határozottan elutasítottam egyets, engem is.


Személyesen 6 próbálkozásból 4 kapcsolat lett. A két elutasításból az egyik már majdnem összejött, de bejelentkezett nála a korábbi nagy szerelme. A másiknál pedig fogalmam sincs, hogy mi volt a baja. Sokszor úgy tűnt, hogy menni fog, de aztán mégsem.


Ezen kívül volt még egy 10 évvel fiatalabb lány, aki látott valahol, rám írt, majd találkoztunk is. El is mondta, hogy ki van éhezve a szexre. Csak sajnos annyira nem jött be az arca, hogy hiába volt nagyon jó teste, nem mertem bevállalni, mert nem akartam, hogy kapcsolat legyen belőle.


Jól mutatja a netes vs személyes siker aránya, hogy mi a titok. Előbb meg kell ismerni valamelyst, mert van mire alapozni a kapcsolatot és ha már barát, ismerős vagyok, akkor onnantól könnyebb szintet lépni.

Volt olyan a 4-ból, aki csak hónapokkal később adta be a derekát.


46F

2022. dec. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eddig egyik sem vett el, ha ezt nezzuk, akkor egyiknek sem kellek annyira
2022. dec. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

7 alkalomból 2x nem jött össze a dolog. Nálam meg 6x kezdeményeztek és szintén 2x mondtam nemet.

37F

2022. dec. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noren1989 ***** válasza:

Meglepően kevés. Amit valósàgosan is alakuló valaminek lehetett tartani, ott 3esetben mondott nemet nő.


10próbàlkozàsból lett ennyi.


33/F vagyok.

2022. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!