Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek hány elutasítása volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány elutasítása volt eddig? Hányból hány? Lehet nemet és kort is írni.

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 00:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
1/1
2022. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Olyan 15/50

Abból olyan 2-3 aki csak belém volt szerelmes, de én nem belé. Szóval ahogy Csernobilban mondanák nem rossz, nem is tragikus 😂

2022. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Oh, kihagytam, hogy 22/F
2022. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
3 alkalomból egy elutasítás sem volt, igaz nem is próbálkozom, hanem csak a biztos lehetőségeket "használom ki" (oké, nem ilyen értelemben, rossz ez a kifejezés erre)
2022. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

3/3

24L

2022. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#5!


Kimaradt, hogy te hányat nem utasítottál el.

2022. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát nálam volt egy csaj, aki nagyon tettszett, tapasztalatlan hülye voltam, bementem a boltba és rákérdeztem, hogy van-e pasid?

Olyan szépen nézett felém, hogy azt mondta van... de Dögös volt és csábító...

Szégyenemben nem tudtam mást csinálni mondtam okéé.. Aztán lendültem kifele az utcára... Nagyon cikinek éreztem,akkor magamat,olyan szépen nézett rám, hogy ,muszály volt rákérdeznem....

Azt hittem azért néz, mert szeretett volna velem lenni, de nagyot csalódtam az életben... Meg abban , hogy ilyen hülye voltam...

De egy elismerés azért kijárhatott volna nekem! :) Én Büszke voltam , akkor magamra...

Ne feledjétek a tapasztalat az ami sokat számít!

2022. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az durva, hogy csak ugy bementel es rakerdeztel, hogy van-e pasija. Mondjuk en ferfi vagyok de ha lany lennek akkor is nemet mondtam volna ha tetszettel volna es nem lett volna pasim
2022. dec. 8. 14:13
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem elutasított :2/2


Én elutasítottam: 3/3


Emiatt egy kapcsolatom sem volt még.


23/L

2022. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!