Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudna írni, aki szintén ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna írni, aki szintén ebben a helyzetben volt nagyon kínlódok a megalázó elutasításoktól? 23/L

Figyelt kérdés

Már az is megfordult a fejemben...

Még sose senkim, kövér vagyok, így nem tetszem nekik.

Egy fiú volt, akinek úgy éreztem szimpatikus vagyok és ő is nekem, de ő 2 éve mással van. Nem tudom feldolgozni ezt a veszteséget. Mindig úgy érzem, hogy jobb aztán visszaestek, abba az érzésbe.

Most is sírok nagyon :'(



2020. márc. 31. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok tovább élni
2020. márc. 31. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Most senkinek nem könnyű, nem lehet mászkálni és ilyenkor elő jönnek a negatív gondolatok. Hozzá kell tennem hogy nem csaj vagyok. Sajnos tapasztalatból tudom hogy ha az ember más akár a testalkata akár más tulajdonsága miatt akkor hamar megkapja az elutasítást. Nyilván így ismeretlenül bármit mondani nehéz, engem az sosem zavart ha egy lány nő kövér de azért ha nem is figyel oda és el is hanyagolja magát, akkor bennem is fermerül a kérdés hogy még a minimálisát sem teszi meg önmagáért.. Hidd el pedig élni igen is érdemes mondom én akinek két hete nincs munkája és a párkapcsolata is szétment, úgy volt hogy meg lehet javítani de nem sikerült.
2020. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eluralkodott rajtad mosta a depi.

De azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy szexre se tudnál találni magadnak senkit. 🙄


33/F

2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként érzem ezt néha, amikor ismerkedni szeretnék, de egy nő sincs aki szeretne ismerkedni velem, pedig nem vagyok egy rossz pasi sokak szerint.
2020. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ide is meg kéne idézni Radics Petit.

https://www.youtube.com/watch?v=zJF5-e58fW4

2020. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak szexre én képtelen vagyok

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Ezt én írtam tegnap

2020. márc. 31. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Egeszen kover embereknek is van tarsuk, alkalmi szexpartneruk, gyakran meglepoen jo kulseju. Ennek az oka nem a kulsodben van, hanem ahogy erzel magad irant. Az a srac foglalt, ha nagyon csinos lennel, akkor is.

Most be kell zarkozni, nem lehet ismerkedni honapokig, de ne ezt a gondolatot noveszd magadban. Muszaj valamit kituzni, amivel ujra kimenve az utcara, szabadon, jol erzed magad. Lehetsz szerelmes, csokolhat meg egy fiu, ha ennek vege.

2020. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!