Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekelne a véleményetek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek, és hogy ti mit gondoltok erről? Sokat fogok írni, akinek van türelme és ideje olvassa el és írja le a véleményét, mert furdal a kíváncsiság.

Figyelt kérdés

Párommal kisebb kihagyással lassan 3 éve vagyunk együtt. (ő 25, én 20)

Előtte mi már ismertük egymást 4-5 éve, mindig mondta is, hogy szerelmes belém, rengeteget beszélgettünk, szinte minden nap. Ha voltak is kihagyások, mindig keresett, mindig jelzett, hogy ő még itt van és nem felejtett el :D néha trilógiákat kaptam arról milyen érzéseket táplál felém nagyon rég :) volt, hogy postán küldött ajándékot, vagy a telefonom töltötte fel a tudtom nélkül, hogy legyen netem és tudjunk beszélni, ha épp suliban voltam. Mindig mondta, hogy egyszer eljön hozzám, hogy lássuk egymást. Nagyon messze laktunk egymástól majdnem 600km-re. És egyszer eljött az idő és lejött egy hétvégére panzióba és együtt töltöttük azt a pár napot. Majd miután haza ment mindketten éreztük, hogy egymással kell lennünk és hónapokon belül költözött is hozzám, azóta együtt vagyunk.

És a lényeg most jön.

Tavaly nyáron szétmentünk majdnem 4 hónapra (ez a kisebb kihagyás), mert komoly problémái voltak a féltékenységgel, amit csak azért teszek szóvá, hogy megemlítsem mi volt az oka a szétválásnak. Haza mentem mindenestűl.

Ezalatt az idő alatt egyszer sem találkoztunk, csak sms-eket írt, messenger üzeneteket szinte nap, mint nap és ha vissza reagáltam veszekedésbe torkollott. Azt gondoltam megtudom vele beszélni mi miért van, miért mentem tőle el. Persze ezalatt az idő alatt míg szétvoltunk milliószor megfordult a fejemben, hogy visszamegyek hozzá, mert szeretem, és eszméletlenül hiányzik, de nagyon messzire ment a féltékenységgel és nem akartam újra beleesni az egészbe és nem hittem el, hogy meg tud változni és normálisra tud fordulni minden. Aztán volt egy idő mikor 1-2 hétig nem beszéltünk, de továbbra is írt, de nem reagáltam, mert úgy éreztem ezt le kell zárjam akármennyire is szeretem.

Aztán egy napon rám írt egy csaj. A barátommal volt együtt 5-6 napja. Panaszkodott nekem a csaj, regényeket írt és tanácsot kért tőlem, hogy mit tegyen, mert barátom folyamatosan iszik, teljesen kész van, a haverjaival van amikor tud, lese szarja, tárkereső oldalra regisztrált közbe engem hiányol, rólam beszél folyton..?! Úristen, hát szóhoz sem jutottam, nem hittem el, hogy van ilyen, egyszerre ez sok volt. A biztosítékot az verte ki, hogy lett egy "nője" ez alatt az idő alatt, mert az életbe soha ilyet nem gondoltam volna róla, mert soha nem is volt ilyen, senki nem ismert rá. Még tárkereső oldalra is regisztrált..nem tudtam összerakni egyszerűen, hogy minden egyes nap ír, hív, a szülei is írnak, hogy teljesen kivan, sír, nem ismernek rá, iszik, mint a szamár minden egyes nap és egyszercsak rám zúdul ez mind. És persze a tudat, hogy máshoz ért hozzá, mással feküdt le, kegyetlen érzés volt számomra, még mai napig feljön bennem ez.

Nem voltak együtt sokáig 2 hétig talán, a szülei is látták, mondták is nekem, hogy csak arra kellett neki, meghogy engem próbáljon pótolni, de egy igénytelen hülye kislány volt stb.

Oké, oké..de akkoris?!

Míg külön voltunk én is eljártam otthonról, buliztam néha napján, barátokkal voltam, próbáltam nem otthon lenni és agyalni egész nap, de én képtelen lettem volna cirka 2-3 hónap alatt összefeküdni mással.

Aztán eltelt egy kevés idő, rengeteget beszéltünk, ő mindent elmondott nekem mit miért csinált, mi volt, mik voltak, törölte a társkereső oldalt is és mondta, hogy nincsenek előttem titkai a telefonját is bármikor oda meri adni, mint ahogy rég is, ahogy én is. Újra együtt vagyunk lassan 7 hónapja és minden jól megy. Persze sok idő telt el, és mégis írok ide, de érdekel, hogy ti hogy vagytok evvel? Mi a véleményetek erről? Miért csinálhatta ezt?

Elég szedettvedettre sikerült az írásom, de millió dolog ment át a fejemben míg írtam. Remélem így is kivehető a lényeg és lehet érteni. A normális válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 10. 23:49
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

Nem lehet érteni. Mire akarsz választ? Mi a "Kérdés"?

Mit miért csinált? Hogy beújított egy új csajt? Mert kutyaharapást szőrével. Sokan teszik. Miért ivott? Mert felejteni akart. Miért társkeresőzött? Mert azt sem tudta, mit tegyen kínjában.

2020. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Teljesen érthető amit írtál, viszont én úgy gondolom ilyen esetben a legjobb amit tehettél, hogy megbeszélted a pároddal és a lényeg az, hogy újra együtt vagytok és szeretitek egymást. Szerintem ebben az esetben már csak azért is felesleges bárkire (akár rám is) hallgatni, mert mindenki máshogy él meg egy kapcsolatot és egy szakítást. Valaki lehet, hogy 1-2 hónap után keres valakit "hiánypótlónak" és az is lehet, hogy valaki évekig emészti magát (arról, hogy melyik a rosszabb szintén lehetne vitatkozni). Nem akarom védeni a párodat, mert nem a legjobb döntést hozta meg ez tény, de nem csalt meg! Van az a mondás, hogy a szerelem bolondá tesz. Na most ez történt! Hát én nagyjából ennyit tudok hozzáfűzni. Remélem segítettem.

2020. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak nekem ugrott be a Szex és New York? Tisztára...
2020. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én két dolgot látok ebben:


1) Féltékenységet akart kelteni benned;

2) Mind a másik lánnyal (ha tényleg együtt voltak egyáltalán) mind a szülein keresztül (amennyiben valóban ők kommunikáltak veled, és nem a nevükben ő, nem tudom, élő beszédben hallottad-e őket) sajnálatot akart benned kelteni önmaga iránt.


Én is fel lettem használva egy lány számára arra, hogy rajtam keresztül mondja el az exének, mennyit iszik, mennyire kivan, mennyire szenved.

És volt olyan lány is, aki engem hívogatott, ijeszgetett azzal, hogy mennyit iszik, és adta ki magát a barátnőjének, aki "aggódik", vagy éppen a szüleinek.


Ez egyszerűen manipulálás. Aki szeret, az nem manipulál. Az önmagát szereti, és a saját boldogságát, amiben a másik személy egy szükséges eszköz.

2020. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép törpénet. Alapjában véve csakis egy probléma merülhet fel a jövőben, és ez ugyanaz ami az alap problémád is volt. Az, hogy piált meg csajozott, semmit nem számít. Kizökkent a megszokottból, kereste a helyét, próbálkozott. Nagyon szerelmes lehet beléd, ami alapjában jó! De ilyenkor már nem sok kell, hogy beteges legyen a viselkedése, és ahogy írtad, a féltékenykedés nagy probléma volt. És én úgy gondolom, hogy ezt a nagyon rossz tulajdonságot nem olyan egyszerű levetkőzni. El lehet nyomni, de ő attól még olyan. Valszeg újra robbanni fog a balhé, egy év múlva/öt év múlva/tíz év múlva, franc se tudja mikor. De fog, mert ő ilyen, csak most nem mutatja.

Én nem mentem volna vissza.

Valszeg nem sokat segítettem..

2020. febr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisördög1 ***** válasza:
50%
Most minden jó, de! Az esetek nagyrészében azért a "kis zöld szörnyeteg" ott marad és bár egyszer elveszített és megtapasztalta milyen a pokol, elöbb-utóbb újra fog indulni a féltékenykedés. Az ilyenekről hallani utána a kék fényben...
2020. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden ott van amit leírtál. Olvasd el!


Amúgy ez egy kibszott szappanopera. Együtt vagytok, tök jó. Én inkább azon aggódnék a helyedben hogy megváltozott-e és most normális-e mert ebből család lesz hamarosan és ne akkor zizzenjen meg amikor ott vagy két kisgyerekkel!

35F

2020. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!