Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy visszautasítottak arra hivatkozva, hogy nem akarnak kapcsolatot, de később mégis rádhajtottak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Sose...
2022. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Volt. A volt férjemmel így kezdődött. Sok év után ért véget.
2022. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
#2 nem volt ló akkor biztos
2022. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Volt. Aztán idővel már inkább másodjára sem akart. Na akkor fogadtam meg, hogy soha többet nem szórakozik velem senki.
2022. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Volt.

Szakítás után volt a srác, és még nem heverte ki.

Később már akart.

2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nővel volt ilyen, de elég érdekes helyzet volt. Szakított a férjével, amikor kezdeményeztem azt mondta időt kér. Nem kerestem jó darabig, majd csörög a telefon, és megkérdezi, hogy nincs e kedvem lemenni táncolni egy élő zenés bulira? Rákérdezek, hogy miért engem hív és nem a barátját? Válaszul azt mondja, hogy tudja milyen jól táncolok, mert korábban már látott(ebben van némi igazság). Elmegyek érte, jól telik az este, este hazaviszem és a kocsiban úgy bepörög hogy szex lesz belőle. Mondom érdemes volt várni, következő nap keresem, nem veszi fel a telefont. Küldök neki SMS-t, kb 2 nap múlva visszaír, hogy jól érezte magát, de még nem döntötte el mi legyen, nem akar komoly kapcsolatot.

Nem keresem, eltelik 1 hét, összetalálkozunk egyik bevásárló központban, egy férfival van, nem megyek oda, távolról köszönök és lelépek. Mit ad isten, aznap este csörög a telefon, hogy ne értsem félre a dolgot, mert a férfi akivel láttam a rokona. Mondom, hogy nekem nem tartozik beszámoló kötelezettséggel, nem vagyunk kapcsolatban. Erre visszakérdez, hogy miből gondolom ezt? Szerinte ez a kapcsolat alakuló félben van!!!!

Érdekes hozzáállása volt a nőnek az biztos.

2022. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
volt ilyen. jó volt
2022. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Amikor találkozgattam egy nővel, aki nem vált el a férjétől, csak külön éltek. A harmadik talin mondta, hogy nem akar kapcsolatot, de másnap még találkozzunk. Felhívott magához, lefeküdtünk. Ezt még gyakran megtettük, majd közölte, hogy még a férjét szereti, és ne menjek többet.
2022. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Gindolom, erred more hajt. Csak arra, semmi masra.
2022. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Úgy 20 éve én voltam a másik oldalon. Fiatalabb is volt, annyira elsőre nem volt az esetem, úgyhogy elutasítottam, pedig nagyon próbálkozott.

Majd hülye módon összejöttem a haveri köre egyik tagjával akivel a járás kb. annyi volt, hogy kaptam puszit amikor jöttem-mentem, szóval leginkább vele beszélgettem, és rájöttem, hogy mekkora barom voltam. Eléggé népszerűtlen és kissé fura volt, de mégis miatta szakítottam az aktuálissal, viszont hónapok teltek el, mire 18 évesen el mertem mondani neki, hogy szeretnék tőle többet. Ő meg nem szeretett volna, bár a mai napig nem tudom, hogy valóban nem szeretett volna - mert valamelyik haverja szerint szívesen járt volna velem - vagy azért, mert azzal szekálták, hogy én biztos csak szívatom, mert hogy minek akarnék pont vele járni.

Lehet ő még ma is azt hiszi, hogy azért csináltam, hogy rajta röhögjünk, bár nem tudom, ki a fenének jutna eszébe ilyesmi az amerikai tinivígjátékokon kívül. Valószínűleg pár éve törölhetett Facebookon, egyszer csak nem találtam, szóval... :/ Sajnálom.

2022. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!