Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki visszautasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki visszautasított titeket újra bepróbálkotnátok nála?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam egy randin egy sráccal, és bár a randi nem sikerült csodásan, előtte nagyon sok közös dolog volt amiben egyezett az ízlésünk, hasonlóan gondolkodink dolgokról és alapvetően egy tök normális srácnak ismertem meg, külsőleg/belsőleg bejött.

Az első randik amúgy is mindig egy kicsit ilyen "meh" dolog nekem, és most mivel tetszett a srác, még izgultam is, és ilyen tipikus randi hiábakat követtem el...


Másnap írt, hogy, jól érezte magát, de ő most nem áll készen egy kapcsolatra és ennyi, elköszöntünk. Szóval a klasszik lekoptatós duma.


Ennek ellenére úgy érzem még vannak érzéseim a srác felé, és szeretnék tőle egy másik randit kérni, mert szerintem vagyunk annyira kompatibilisek, hogy erre felépítsünk valamit.


Szerintetek megéri bepróbálkozni?


P.S. online ismerkedtünk meg, hónapokig beszéltünk, majd utána csak egy face-to-face tali volt.



2022. jún. 8. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

A "nem" az "nem". Nem akarok olyan kapcsolatot, ahol csak "egye fene, járjunk" alapon van velem.


"Az első randik amúgy is mindig egy kicsit ilyen "meh" dolog nekem, és most mivel tetszett a srác, még izgultam is, és ilyen tipikus randi hiábakat követtem el..."

Ezért nem szeretem én a klasszikus értelemben vett randikat. Az mint a megjátszásról, vagy ha durvábban akarok fogalmazni, egymás átveréséről szól. Mutassunk egy olyan képet, ami nem is igaz ránk, játsszunk el egy előre megtervezett szerepet, és ez alapján döntsünk. Aztán meg kiderül, hogy a két ember tök más.

Akkor legyen egy spontán találkozó, egy laza séta, vagy akármi ilyesmi. Ismerkedjünk, beszélgessünk, hülyéskedjünk, és majd alakul.

2022. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A fiúknál a nem az általában nemet jelent, szóval hanyagold. Én is egyszer erőlködtem 1. randi után, csak magamat tettem nevetségessé:)
2022. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek egy csepp önbecsülése van, az nem csinál ilyesmit
2022. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónapokig beszélgettetek, akkor nyilván nem az volt a gond, hogy nem áll készen, hanem az, hogy nem jöttél be neki. Ezen ő tudatosan nem tud változtatni, úgyhogy szerintem felesleges presszionálni.
2022. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Egy gyökér aki ezek után még teper a másikért.
2022. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez olyan szomorú, amit írtok, de tök igazatok van. Azt hiszem bár mennyire is nehéz valószínűleg jobb ha elengedem a dolgot...
2022. jún. 9. 01:49
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdemes rágódni rajta, töröld ki, aztán úgy könnyebb, találj gyorsan mást akiért újra "oda"lehetsz:)
2022. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak olyan rossz, hogy azt írjátok, hogy valószínűleg a külső tulajdonságaim nem jöttek be neki, aka. nem talált attraktívnak. Nyílván lenne értelme ennek a következtetésnek, hiszen előtte már online beszélgettünk egy darabig. De olyan rossz ezt hallani, mert amúgy is egy olyan időszakban vagyok, ahol nem igazán vagyok jóban magammal, meg a testemmel és ez még így pluszban triggereli ezeket a negatív gondolatokat. Tudom, hogy nem jöhet be mindenki mindenkinek, és ez nem feltételen az én hibám, de igazából ez az első alkalom, hogy valaki pusztán azért visszautasítana, mert "nem vagyok elég jó nő" a szemében. Ezt így nagyon fáj hallani.

Persze ahhoz túl úriember volt, hogy ezt így kimondja, de valószínűleg ahogy ti is rámutattatok ez lehetett a döntő ok.

Mit javasoltok, hogy lehet ezt feldolgozni az önbecsülésemet pedig helyre rakni?

2022. jún. 9. 01:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad hónapokig írogatni. Az elején kell találkozni, muszáj egymást lecsekkolni. Az első visszautasítás a legfájóbb igen, de gondolj arra hogy nem kár érte, mert csak egy illúzió volt, nem valódi amire sajnos csak az időd ment el. Valami igazit keress inkább, de a tanulópénzed megvolt. Fejlesszd addig az önbizalmad, foglalkozz magaddal, változtass azon ami nem tetszik, aztán majd eljön az a szint amikor meg sem fognak kottyanni az ilyenek!:) Mindig jön más.
2022. jún. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as Azt, hogy nem jöttél be neki én írtam.

Ez viszont nem feltétlenül külső tulajdonságokat jelent, már ha eleve látott közösségi oldalakon, vagy volt képcsere, és ez a valós külsőd, és nem agyon filterezett, vagy évekkel ezelőtti.

Lehet egyszerűen, hogy a bele kifordul a parfümödtől, a hanghordozásod az exére emlékezteti, nagyon átverte egy nő, aki ugyanazokat a szavakat használta, és ezek tudat alatti dolgok. Ez az ő problémája, nem a tiéd, felesleges magadra venni!

2022. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!