Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tévesen elutasítottam valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévesen elutasítottam valakit, és nem tudok túllépni rajta hónapok óta. Tanácstalan vagyok, meg igazából ki akarom írni magamból. Van ezzel kapcsolatban észrevételetek?

Figyelt kérdés

26L vagyok, de ismerkedés terén még tapasztalatlan. Egészen mostanáig nem is foglalkoztam fiúkkal/férfiakkal gyerekkori trauma miatt és mindenkit elutasítottam, aki közeledni próbált, nagyon zárkózott vagyok, de igyekszem változtatni.


Pár hónapja viszont találkoztam egy férfival munka közben (egyszeri alkalom volt, hogy oda kellett mennem ahhoz a céghez, nem egy helyen dolgozunk alapból). Flörtöltünk és meglepő módon úgy éreztem nagyon tudok hozzá kapcsolódni, egyszerre éreztem magam biztonságban, de közben meg nagyon erős izgalmat, vonzalmat, ilyet még soha az életben senkivel.


Azt tudni kell, hogy vékony alkat vagyok, feltűnően kerek csípővel, fenékkel, nagyobb mellekkel és sportolok is. Visszafogottan öltözködöm, de attól még szeretek nőies lenni és nyilván az alakom kirajzolódik így is. A legtöbb helyen, ahova megyek vannak férfiak akik megbámulnak vagy gyorsan végigszalad a szemük rajtam. Régebben ez is gondot okozott, ma már figyelmen kívül hagyom, de ha feltűnően bámulnak még mindig megijedek és befeszülök.


Szóval nagyon jól éreztem magam vele, de nem tudtunk a munka miatt egész nap egymás közelében lenni és beszélgetni. Egyszer fura érzésem támadt (mintha valaki nézne) egy pillanatra megfordultam, már maszkban volt valamiért, a teste is nagyrészt takarásban volt és hirtelen nem ismertem meg hogy ő az, alapból azt hittem, hogy egy másik helyiségben van. Mint írtam fentebb, befeszülök, ha azt érzem, hogy egy férfi intenzíven néz és most is a másodperc töredéke alatt bepánikoltam, és automatikusan csak megforgattam a szemem és hátat fordítottam. Mire elfordultam, kapcsoltam hogy ő volt. Ezután már rám se nézett, én nem mertem odamenni hozzá, nem tudtam, mit mondjak neki, hogy csináljam vissza. Délután mikor elköszönt a többiektől, mellettem ment el a folyosón, köszöntem neki, de akkor sem nézett rám, csak bámult előre, nem is köszönt vissza. Azóta nem láttam.


Nincs ürügyem visszamenni a céghez, megkérdezni, hogy ő akar-e valami komolyat. Attól tartok, hogy ez neki csak játék volt, aztán látta, hogy mégsem vagyok vevő rá és hagyta is. De közben meg a 26 évem alatt ő az első férfi, aki megmozgatott és félek, hogy nem lesz több ilyen, akivel "működik a kémia".



2022. dec. 11. 19:10
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
84%
#11 vagyok. Én is kórházban dolgozom. Napi 5 ilyen jelenetet látok legalább. Ez komoly sose lesz. Trófea akarsz lenni? Nem. Hagyd az orvosokat, más pálya.
2022. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Az orvosok nem tudnak szeretni vagy mi?
2022. dec. 16. 15:25
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan ez az orvossal ne kezdj kapcsolatba dolog, nem tudom hol dolgozol #11-es. Amugy sem tunt egy szoknyapecernek, persze attol meg lehet az. Mikor eloszor talalkoztunk, kicsit zavarban volt, esetlenkedett egy sort, en ereztem magam dominansnak munka kozben, pedig neki kellett volna. De aztan hamar osszeszedte magat.
2022. dec. 16. 17:51
 24/49 A kérdező kommentje:
Szoval nekik is vannak erzeseik, nem csak trofeakat zsebelnek be.
2022. dec. 16. 17:56
 25/49 anonim ***** válasza:
78%

Nővérke komolyra sose kell orvosnak, mikor gyönyörű diplomás nőkből válogathatnak.

De álmodozz nyugodtan.

2022. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Meglepődnél a végzettségemen;) szóval ezt most mellőzzük
2022. dec. 16. 20:02
 27/49 anonim ***** válasza:
78%
Ha orvos vagy,akkor meg nagyon elbénáztad.
2022. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
73%

Orvos vagy és gondolom intelligens, mégse van önbizalmad és olyan pasin, szintén orvos miatt kattogsz, aki bedurcizott a semmitől? :O


Na erre mondják azt, hogy nem minden a diploma, az iskolázottság.

2022. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Vannak gyengeségeim, azt meg kell hagyni.
2022. dec. 16. 20:10
 30/49 anonim ***** válasza:
79%

"Délután mikor elköszönt a többiektől, mellettem ment el a folyosón, köszöntem neki, de akkor sem nézett rám, csak bámult előre, nem is köszönt vissza."


Neked tényleg egy ilyen tapló kell? :O

2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!