Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg tetszik ez a játszmázá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik ez a játszmázás valakinek hogy direkt csak hosszú idő elteltével lehet írni?

Figyelt kérdés

Sokan csinálják ezt és néztem videókat mind női mind férfi oldalról ezt javasolják hogy ne legyünk túl elérhetőek játsszuk el hogy nagyon elfoglaltak vagyunk és lehetőleg 24-48 óránként csak 1 üzenet mert az vonzalmat kellt.


Nekem pont hogy vonzóbb lesz valaki ha gyorsabban ír mert az jelzi hogy időt szán rám tehát valamennyire fontosnak tart. Persze megértem, hogy vannak más elfoglaltságok, de könyörgöm ott van mindenkinek mindig a mobil a kezében nem igaz hogy pár 1-2 soros üzenete 1 nap nem lehet írni.


Azt meg végkép nem értem hogy amikor már eljutunk a személyes találkozóig utána is 24-48 órát kell várnom egy 2 soros üzenetre. Ha már meghívok valakit valamire nem az lenne az alap hogy minél előbb közli hogy mi a helyzet még akkor is ha többet nem akar látni?


2022. okt. 15. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak önbizalomhiányos felnőttek vagy nagyon tapasztalatlan tinik gondolják így.


Mert oké, nem kell egy kapcsolatban öt percenként írogatni, 0,002 másodperc alatt válaszolni, meg ugrani minden pillanatban - ismerkedés során főleg nem -, de nem értem, miért van szükség ilyen nagyon durván átlátszó játszmázásra? Az embernek kb egész nap ott a telefon a kezében, de pár óránként biztosan csekkolja... Komolyan azt kéne elhinni, hogy 48 órán keresztül nem látta, hogy üzentem? Ha pedig látta, csak nem válaszolt, akkor mi másról lehet szó, mint hogy nem érdeklem?


Szerencsére én nagyon kevés ilyen emebrrel találkozom, aki pedig ezt csinálja, azt hagyom, mert vagy tényleg közömbös vagyok számára (amivel semmi baj nincs), vagy egy 13 éves toxikus tini szintjén van.

2022. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Útálom az sms felesleges használatát.

Ettől függetlenül igazad van, ha kapok 5 perc alatt válaszolok és ezt is várom el, ha az sms-ben kérdés, probléma van említve.

2022. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
részemről is felesleges időhúzás, egyáltalán nem vonzó, sőt, azt jelzi hogy nem is érdeklem igazán
2022. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz férfinak..
2022. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno mindig kukáztam az ilyen embereket. Az első szempontok között volt az érzelmi biztonság és elérhetőség, mikor párt kerestem. Nem toleráltam, mikor valaki szándékosan (nyilván ha dolgozik e nem ér rá, az más) fél napig szart a fejemre minden különösebb ok nélkül és akkor válaszolt valamit végre, aztán mikor visszaírtam, eltűnt újból órákra.... :(


Nyilvánvalóan az is kimerítő, mikor valaki egész nap tolja neked az egyoldalas üzeneteket és már-már zaklat, hogy mit csinálsz, miért nem írsz... De azért létezik ám átmenet is. Mikor amint tudsz, válaszolsz az illetőnek és megvárod, hogy ő is válaszoljon, amikor neki jó. Nyilván ha érdekled a másikat, azonnal visszaír, amint netközelbe kerül.

2022. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amióta van pár ismerősöm, akik folyamat nyomják a telefont és soronként (néha szavanként) küldik el a nagymonológot, azóta minden értesítést letiltottam a telefonomon.

Cserébe a reggeli kávé mellé, meg este válaszolgatok, kötegelve.

Pedig semmi játszma és az érdektelenség sem igaz, csak nem szeretnék úgy létezni, hogy állandóan egy pittyogó kütyüre kapkodjam a fejem.

2022. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!