Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mást is idegesít a játszmázás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is idegesít a játszmázás?

Figyelt kérdés

Amikor így taktikáznak az emberek hogy na most 48 óráig nem írok választ neki hogy nehezen kaphatónak tűnjek meg ilyesmi.


Annyira átlátszó egy fiatalabb lánynak a mobilja a 3. keze kb, ha meg ennyire nem érdekelné a másik akkor egyszerűen nem írna soha...


2022. máj. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, idegesítő.
2022. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

igen dögunalmas.


de 37 évesen az ilyenekkel hamar megszakítom a kapcsolatot

2022. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Barátom forditva van


Ő azt utálja amikor egy nő neki kapásbol lihegve visszair mint egy pincsi csicska, mintha élete se lenne.alig talált olyan nőt, akibe szorult valami tartás.

2022. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Régebben idegesített. Mostanában pedig kukázni szoktam őket. Előtte persze megírom a csajnak, hogy mennyire szánalmas és gyenge jellem, hogy ilyen eszközökkel kell élnie :D. Arra általában teljesen kiakadnak. Én meg ezen élvezkedek.
2022. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Más dolga akadt, nem volt fontos amit írtál, nem volt határidős, vagy releváns, nem tudta a választ, vagy azt hogy mit írjon, vagy csak egyszerűen az égvilágon semmi nem történt vele 48 órában amit okvetlenül közölnie kellene.

Mit kell ebből ennyit kihozni?

Nem kell egyből kombinálni hogy mert a vonzerejét próbálgatja.

El kell fogadni azt hogy nem mindenki irkatípus!

2022. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tiltás/törlés ha látod hogy órák óta aktív és baszik válaszolni.
2022. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy nem jatszmázás, hanem egyszerűen nem is érdekli a másik az nem lehetséges

Lefogadom hogy az ilyenek mögött 80%-ban ez áll, le sem tojja a másikat valójában, nem érdekli, mert mondjuk van más is, vagy akármi más miatt.

Ha érdekel az illető bezzeg azzonnal írnak az emberek

Ilyen világ ez

2022. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy nem jatszmázás, hanem egyszerűen nem is érdekli a másik az nem lehetséges"

Igen ez egy kérdés akart lenni, csak a kérdőjel lemaradt

2022. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is,emilyen is,amolyan is. Van aki tényleg játszmázik, mást meg szimplán nem érdekelsz, meg van akinek egész egyszerűen nincs ideje rád. Én meg egy negyedik kategória vagyok, mert van, hogy napokon keresztül depisen fekszem otthon és senkinek nincs kedvem írni. Még akkor sem, ha érdekel az illető, egyszerűen nincs hozzá hangulatom, aztán később meg van. Bár most magam ellen fogok beszélni, de összességében mind1 is, hogy miért nem ír, a lényeg, hogy ebben az esetben nem számíts sok jóra. Mert vagy hülyít, vagy nem érdekled,vagy semmire sincs ideje, vagy hangulatember, mint én 😊😞
2022. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért játszmáznak az emberek? "Mert ha 1 órán belül írok, akkor meg azt fogja gondolni, hogy mennyire odavagyok érte, és visszaél vele."

Egyébként én is utálom, és velem is csinálták, és én is csináltam.

Bár én már nem vagyok fiatal, nálunk úgy volt, hogy elkérte a számom, és megígérte, hogy majd hív. Erre is voltak elméletek, ha másnap felhív, huh, hát akkor nagyon odavan ám érted, ha 3 napon túl nem hív, akkor meg nem is érdekled. Bosszantó de voltak ilyenek.

Én pont egy olyan férfival jöttem össze, akivel nem kellett játszmázni, és igen, nagyon felszabadító érzés volt. Mindketten tetszettünk a másiknak, és nem kellett szégyellni, hogy ezt ki is mutassuk.

2022. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!