Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérdés nőkhöz: a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés nőkhöz: a férfiak mekkora része ígér fűt-fát csakhogy növelje az esélyeit? Tudtok példákat is írni?

Figyelt kérdés

Nőismerőseimtől hallottam hogy ismerkedéskor a férfiak minden lehetséges dolgot állítanak magukról - pl. cégvezetők, vagy hogy mekkora házuk van - aztán kiderül hogy a fele sem igaz vagy részben - pl. a veszteséges kis vállalkozásukban cégvezetők, a ház a szüleié, stb.

Ez milyen gyakori? Illetve milyen példák vannak?



#kamu #túlozás
2022. szept. 18. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Szinte az összes ilyen
A nagy részük ilyen, de találkoztam már teljesen őszintével
Kb. fele-fele
Ritka jelenség párszor fordult csak elő
Ilyennel még nem találkoztam
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazan erdekel az ilyen ezt elore le is szogezem igy aki ezzel akarna megnyerni annak ezt a reszet kilotem


Oke az en korosztalyomban ez nem jellemzo leven 40 korul azert a legtobb embernek van alapja.

Ez inkabb a 20as korosztalyra jellemzo h az anyagi elso helyen all

2022. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Voltak érdekes dolgok. Például

éppen munkát keres=évek óta munkanélküli

van egy lakása= ha majd a szülei meghalnak

Nem munkából szerzett egyéb jövedelemforrás=gyárból lopott cipőket árult

Jó a kapcsolata a szüleivel=32 évesen egy csekket nem tud az anyja nélkül befizetni

Nem jár nyaralni, gyűjteni szeretne= szerencsejáték+ fű+ alkohol elvitte az minden forintját

Az összes exe egy rbanc volt=kidobták, amikor a fentiek kiderültek ( én is)

2022. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen hülyéket szerencsére nem vonzom.
2022. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mintha az exemről írtad volna most ki .....össze vissza hazudott az elején,én bedőltem neki ...jól menő kft...cég stb....oké új audi ,motor közben a felső szinten él az ősöknél,anyuci főz rá és jár fel takarítani !!!!! Mellesleg elég sűrűn otthon van ..ha érdekel valami írj !
2022. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szerelmet szoktak hazudni dugásért cserébe.


Kicsit komikus, mikor szegény komolyan el akarja velem hitetni a második randi után, hogy én vagyok élete szerelme. Húzni kell az idejüket, amíg lehet, aztán kibaszni. Majd csak megtanulják, hogy praktikusabb célirányosan keresni...

2022. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
#1: A 40 körüli korosztályban meg az a jellemző, hogy letagadja, hogy házas, épp válófélben van (csak az asszony nem tud róla), gyerekeit elfelejti említeni, meg különböző behajtócégek elől bujkál ezért nincs még bankszámlája sem. Kocsija épp szervizben van, (amiben pózolt) aztán eladta mert valami speciális baja volt, de majd vesz újat, aztán mégse kell az, mert csak a nyűg van a parkolóhelyekkel meg Pesten úgyis dugó van és egyébként is sportolnia kellene mert el van kényelmesedve, aztán kiderül, hogy még jogosítványa sincs.
2022. szept. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdés félbehagyott... legalábbis engem az érdekelne hogy a hantások meddig jutnak így a nőknél? Megvannak addigra elölről-hátulról, mennyi hempergés után derül ki az igazság?
2022. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

#7: Van, akinél igen, van, akinél nem. Ez már az ősidők óta így van, akkor még az aktus egyet jelentett a szaporodási eséllyel, azóta ez a legritkább esetben van így (védekezés nélkül is egyre csökken a termelékenység a sok szemét kajától meg az életmódtól).


Általában azok maradtak fenn a génkészletben, akiknél egyik vagy másik stratégia sikeresnek bizonyult. Mikor egy Torrentét vagy egy Michael Cerát látsz, hogy odamegy a sokadik lányhoz és az lepattintja őt, az már tanult dolog, ő valójában tiniként egy barátnőt szeretett volna, csak mivel esélye nem volt, maximum barátzónák sokasága, így stratégiát váltott. Ezt taglalták nemrég egy videóban is, hogy azzal, hogy a nő anyagilag függetlenné vált (ami önmagában jó dolog és NEM akarjuk visszacsinálni) azt is hozta mellékhatásként, hogy már semmi pláne nincs egy Átlag Józsiban még ha saját lakása meg kocsija is van, mert még ha nagyon szinten alul választ valami nyomornegyedből, onnan is ha megveti a lány a lábát Pesten találni fog jobb pasit rövid időn belül, így az ilyen férfi csak ugródeszka szerepét tölti be.


Nem a nőket kell hibáztatni, hogy nem jönnek össze velünk, mert nem vonzódnak hozzánk, hanem azokat, akik létrehozták a patriarchátust, ami megbukott és mi ezért fogunk kipusztulni, ami jó is, hiszen olyanok vagyunk, mint az állatkerti sokadik generációs állatok. Selejtek.


Mint mikor a szocializmus összeomlott és vele együtt a mesterséges középosztály is lesüllyedt (a többiek, akiket meg az üvegplafon nyomott kilőttek és még magasabbra jutottak).


Úgyhogy a kérdésedre válaszolva, ha már így felteszed, akkor gondolom nem az a típus lehetsz, aki bemegy egy helyre és női szemek szegeződnek rá (a "ki lehet ez a vonzó pasi" tekintet, nem "jaj, remélem nem jön ide hozzánk" tekintet) és sokszor őt szedik fel a nők.


Meg egyébként is az a baj ezzel a kérdéssel, hogy feltételezi azt, hogy a nő itt abszolút passzív szerepet játszik, mint egy trófea, amit a megfelelő módon meg lehet nyerni.


Hát nem, mert a nő is egy emberi lény, aki eldönti akár a folyamat alatt, hogy elmegy-e azzal az adott sráccal.


0. lépés: Be kell, hogy gyere külsőre annak az ADOTT nőnek aki amellett, hogy neked szintén bejön még kapható is ilyen laza szexre, nem túráztat hetekig, hónapokig, amíg lehull a lepel.


1. lépés: Össze kell passzolnotok valamennyire. Szórakozóhelyen lehet, hogy a hangos zene miatt elég a tánctudás, de valamennyit kommunikálni is kell majd vele. Itt már a kezdeti vonzalom miatt csak annyi a dolgod, hogy ne ronts a helyzeten, ne ábrándítsd ki magadból.


2. lépés: Képes legyél reagálni a nő magaslabdáira, vagy ha te tereled a szex felé a témát diszkréten, akkor a nő folytassa a dolgot és ne válts hirtelen témát. Ebben egyébként szintén aktív szerepe van a nőnek, még a kis visszahúzódóknak is, mert ők árulják el a legjobban magukat, hogy nagyon bejön nekik a srác és nagyon szexelnének vele. Ez a része hasonló az értékesítői marketinges munkákhoz. Tanulható és fejleszthető a kommunikáció, de aki nem akarja igénybe venni a szolgáltatást, nem akar életbiztosítást, ingatlant, stb. azt ha megfeszülsz se fogod tudni rábeszélni. Érezned kell azt, hogy mikor elég és ne legyél már sok neki. Sok férfi elviszi a végsőkig.


3. lépés: Legyen helyed meg legyen megszervezve, hogy hova viszed. A Margitsziget nyáron is csak tizenévesen menő, utána már igényesebb helyszínre vágyik a nő, ő pedig ritkán fog felvinni magához első alkalommal, mert mégiscsak a privát terébe enged be. Ha nincs helyed, akkor szobát kell kivenned, azt viszont lemondhatja bármikor, hogy "bocsi, tegyük át holnapra" és dühítő tud lenni, mikor az utolsó pénzedből szervezted meg és ő meg azt hiszi, hogy neked ez aprópénz.


Végül annyi tanács, mert látom, hogy neked igazán az lenne a célod, hogy nőket gyorsan és könnyen ágyba vigyél, felejtsd el a pénz-vonalat.


Jól kell kinézned (ennek a 80%-a sajnos genetika) és nem árt, ha megvan a szöveged is, nem stand-upos humorheroldnak kell lenned, hanem ami illik a személyiségedhez. Lehetsz te szűkszavú, de határozott és magabiztos James Bond is.


Meg felismerned, hogy melyik nő az, aki adja a jeleket és azok közül melyik az, aki könnyen ágybavihető.


A pénz itt olyan szempontból játszik csak szerepet, hogy ha sok van, akkor tudsz magadnak szabadidőt vásárolni, így jobb eséllyekkel indulsz az albérletező 12 órázó 2 órát utazó emberekhez képest.


Meg tudod belőle teremteni a keretet, egy szépen berendezett igényes lakásban, albérletben könnyebben oldódik a lány, mikor a kanapén ülve töltesz neki egy pohár Chardonnayt.


És te is jól tudsz kinézni, stílusos ruhákban, egy nő nagyon érzékeny tud lenni apróságokra.

2022. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak fűt és faszt ígérek...
2022. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!