Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DVD-re szeretnék egy játékot...

DVD-re szeretnék egy játékot felírni, csakhogy 1-re nem fér rá. Hogyan tudnám szétszedni a file-t és 2 DVD-re írni?

Figyelt kérdés
Nero DVD-íróm van és a file-t ha megnyitom, rögtön Neroban nyitja meg...mas programban nem...Légszi segítsetek!
2008. dec. 31. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
A játékokat dupla rétegűre írd ki, ha nem férnek el normál dvd-n!
2008. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
sztem .rar féjlokra kellene felosztani de nem vagyok valami számitógép zseni úgyhogy nemtudom hogy kellene S:
2008. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
De akkor hogyan fogsz vele játszani? Játék közben cseréled? Szerintem csináld amit az első válaszoló mondott.
2008. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Vedd meg eredetiben és ne warezolj!
2008. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%

Vegyél egy 8,5 gigás DVD lemezt, olyan ezres körül van az ára.

Nekem is így fért ki csak egy játék. Meg mellé írtam ki pár filmet, és így tele is lett a lemez:)

2008. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csináld azt hogy a játékot becsomagolod több rarba (winrar segítségével) és így írod ki 2 dvd-re.Deamon toolsal megtudod nyitni a játékot.

[link]

2009. jan. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szépen daemon-al megnyitod az iso-t, csinálsz egy disc 1 és disc 2 könyvtárat, a fileok egyik felét az egyikbe, a másik felét a máiksba rakod, és szépen kiírod őket külön dvd-re, amelyekről ha legközelebb telepíted a játékot, kapsz majd egy méretes hiba üzenetet a folyamat közepe felé, ekkro szépen berakod a 2. lemezt és az ismét gombra kattintasz.


Amikor ma szinte minden játék 8 GB körül van (min

!), akkor nem éri meg ezresért dupla rétegúeket vásárolni...

2009. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de figyelj már nemtudomki ×D minek írkálsz olyat a kommentemre hogy nem kellene. az utánam író is ajánlotta és jó megoldás nem értelek...
2009. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert így nem foglal dupla helyet...
2009. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!