Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek irni szulinapjara?

Figyelt kérdés
Ma van a szulinapja es egesz nap ezen agyalok. Mar egy ideje erlodott bennem az egesz amikor szeptember vegen szakitottam vele majdnem 1 ev utan, mert ugy ereztem mar nem ad egyikunknek se sokat ez a kapcsolat. O is szomoru volt de elfogadta es megertette a dontesem. Azt mondta varatlanul erte, de mar sejtette hogy egyszer ez lesz. Abban maradunk hogy joban maradunk es remeljuk hogy a baratsagunk kicsit kesobb folytatodhat. Nagyon gondolkodom, van aki azt mondta hogy azt fogja rogton hinni hogy vissza akarok kuszni hozza...
2022. nov. 11. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tenném.
2022. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azt akarja hinni.

Voltam en is úgy, hogy szakítás után nem sokkal volt szülinapja. Nem köszöntöttem.

2022. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálsz, megköszöni, jövőre ugyanígy, még 90 évig.
2022. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mi rossz lehet belole ha irok neki?
2022. nov. 11. 13:54
 5/15 A kérdező kommentje:
Az kisse problemas hogy neki a kapcsolat jo volt, es szerintem nem is teljesen erti miert lett vege. Szerintem szent meggyozodese hogy visszamegyek hozza elobb-utobb.. De az hogy mit gondol nem szamit, ugyis csak megkoszonni fogja, o nem tenne soha erofeszitest, az nem ra vall...
2022. nov. 11. 14:03
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

"o nem tenne soha erofeszitest"

Akkor te miért tennél?

A semmiért vagy kevésért, amit esetleg kaphatnál tőle?

2022. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, de azert voltak jo dolgai is es meg mindig nagyon kedvelem. Es tudom hogy jol esne neki ha irok. Szakitasnal is kerdezte h azert a szulinapjan felkoszontom e es mondtam hogy igen...
2022. nov. 11. 14:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha írsz neki, azzal csak rohadtul megszívatod, mert nem tud rajtad túllépni.

Miért akarsz mindenáron írni? Amilyen “apróságnak” tűnik egy üzenet, annyira könnyen ki is hagyhatod. Te szakítottál, mondod, hogy ő még mindig újrakezdené veled, akkor HAGYD BÉKÉN.

2022. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátom azt mondta mikor az exe köszöntötte őt, hogy "minek ír ez? Biztos viszket neki" es törölte is
2022. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"tudom hogy jol esne neki ha irok. Szakitasnal is kerdezte h azert a szulinapjan felkoszontom e es mondtam hogy igen..."


Akkor most miért minket kérdezel?

2022. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!