Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek irni szulinapjara?

Figyelt kérdés
Ma van a szulinapja es egesz nap ezen agyalok. Mar egy ideje erlodott bennem az egesz amikor szeptember vegen szakitottam vele majdnem 1 ev utan, mert ugy ereztem mar nem ad egyikunknek se sokat ez a kapcsolat. O is szomoru volt de elfogadta es megertette a dontesem. Azt mondta varatlanul erte, de mar sejtette hogy egyszer ez lesz. Abban maradunk hogy joban maradunk es remeljuk hogy a baratsagunk kicsit kesobb folytatodhat. Nagyon gondolkodom, van aki azt mondta hogy azt fogja rogton hinni hogy vissza akarok kuszni hozza...
2022. nov. 11. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy 10-es írta. Nincs is mit tovább ragozni rajta. Ha megígérted, tedd meg.


Amúgy én annak idején úgy jöttem össze a most már exemmel, hogy két napra rá volt az exe szülinapja és megköszöntötte, ami nekem baromi rosszul esett. Aztán eltelt egy-két év, most már mi sem vagyunk együtt és engem is megköszönt a szülinapomon. :) És tudom, hogy részéről ebben semmi hátsó szándék nincs, egyszerűen csak nem tudja teljesen végleg elengedni azokat, akikhez valaha köze volt. Vannak ilyen emberek.

2022. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én exem is felköszöntött. Bár a mi kapcsolatunk nagyon kevés ideig tartott, de nála fix az volt a háttérben, hogy szeretett volna újra valamit és kíváncsi volt, hogy hogyan reagálok rá. (előtte pl random képeket küldözgetett magáról.. Visszagondolva, ne, 100-as a csaj, az tuti. :D)


Szóval ez embere válogatja. Bármi megtörténhet. Nálam például abszurd az, hogy felköszöntsem az exemet, akivel nem váltunk el szépen. Persze, ha emberi módon válik el valaki a másiktól, szerintem nem gáz, ha felköszönti.

2022. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme. Az exem gyakran írkálgatott, minden alkalmat megragadott, hogy kapcsolatba lépjen velem. Nem reagáltam, hidegen hagyott. Miről beszélgessünk? Jópofizzunk? Nem megy. A férjemet meg az exnője mindenhol letiltotta miután neki állt feljebb, hogy a férjemnél puhatalózott mikor mi már együtt éltünk és el lett küldve melegebb tájékra. Kifejezetten örülök, hogy nem beszélnek egymással. Csúnya véget ért a kapcsolatuk. Magánéletemből kiindulva, nem kell bratyizni az exekkel. Köszöntsd fel, ha te ettől jobban alszol, de a részemről nem igény ez.
2022. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne benne semmi hátsó szándék, akkor nem lennél bizonytalan, hogy írj-e neki. Mert te is tudod, hogy van benned hátsó szándék. Nem volt olyan jó a kapcsolat, de olyan nagyon rossz sem. Mots, hogy egyedül vagy és nincs más, a nem olyan rossz sokkal jobbnak tűnik. Nagyon is érdekel, hogy mit reagálna, de azt is tudod magadban, hogy továbbra sem biztos, hogy kellene neked. Ne játszadozz más érzelmeivel.
2022. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na vegul irtam neki tegnap. Egy fel oran belul visszairt h koszi es szivecske. En nekem igy tiszta a lelkiismeretem meg ugy is hogy tudom hogy most orul a fejenek mert azt hiszi vissza fogok hozza menni
2022. nov. 12. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!