Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 4 nap alatt 3 nő ghost-ingolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 nap alatt 3 nő ghost-ingolt gyakorin, pedig ők írtak ki ismerkedőst kérdést, amire szabadon lehetett írni. Mit akarunk akkor?

Figyelt kérdés

Egyik sem jelezte képcsere után, hogy bocsi, ronda vagy, ne folytassuk, szó szerint levélváltás közben nem válaszoltak többet.

Nem zavar, ha nemet mondanak rám, várom a január 1-jét, hogy összefoglalhassam, hány nő mondott nemet nekem ebben az évben, bár lassan már számon se lehet tartani, mindenesetre most +3.

Szóval nem zavar, de ezt lehetne közölni is. Volt, aki megtette még 2 hónapja, és le tudtam zárni, de ez a magyarázat nélküli eltűnés kiakasztó, főleg, hogy őket zavarta, hogy nincs senkijük.

Mindhárom szimpi volt és rajtam nem múlt semmi...

Nem vagyok incel, hiszen mindent megteszek, hogy kapcsolatba kerüljek. De úgy tűnik, ez is kevés.


2022. nov. 17. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy túl komolyan megérintsen az, ha eltűnik valaki ezen az oldalon akivel beszélgetsz. Számos oka lehet és igazából én azt mondanám, hogy jellemző. Biztos mindenki tapasztalta már. Én is például, de arra még azt mondom, hogy érthető lenne. Én se akarnék olyannak beszélgetni aki én vagyok.
2022. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1. Nem kell kiírni kérdést, pláne panaszkodni, hogy jajj miért nincs párom (amúgy tényleg szomorú, ha egy 20-30 éves nőnek nincs), és akkor nincs ez a probléma.

2. Ha találtak mást/jobbat, azt is elfogadom, és tényleg sok boldogságot kívánok (Csak aztán nehogy fél-1 év múlva szakítás legyen belőle), de ezt lehet közölni is!

2022. nov. 17. 22:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már álszent ennyire. Azért megnézném én a szituációt amikor egy neked szimpatikus lány az arcodba vágja egyik napról a másikra, hogy "találtak mást/jobbat, azt is elfogadom, és tényleg sok boldogságot kívánok".


Erősen kétlem, hogy erre az lenne a reakció, hogy "sok boldogságot" kívánsz.

2022. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor idéznék egy emailből, amit még 1 hónapja kaptam. :DDDD


"Nem szeretném, ha hibáztatnád magadat. Közben megismerkedtem valakivel, emiatt nem jöttem ide és néztem gyakrabban a leveleket. Emiatt elnézésedet kérem.

Minden jót kívánok neked!

X"


Nyilván erre már nem válaszoltam, hogy sok boldogságot, csak elfogadtam a helyzetet. Ettől még remélem, tényleg együtt vannak azóta is, hogy legyen értelme a lekoptatásomnak. A helyzetet sem részletezem, hogyan jutottunk ide, mert már úgyse számít.

2022. nov. 17. 22:12
 5/19 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, előfordul az ilyen. Nem mindenkiben van annyi hogy egyszerűen leírja hogy nem és ennyi. Nekem is volt ilyen, ezen csak túl kell lépni.

N

2022. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Muszáj túllépnem, hiszen már meg is dögölhettem volna egyedül, ha nem harcolok tovább. Igaz, a jövendőbelimtől majd el kell titkolnom, hogy figyu, 15 nő után te lettél a 16., aki végre igent mond, ezért vagyok veled! :DDDD
2022. nov. 17. 22:23
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem helyes pasasnak mondanak, mégis számtalan ghostingot éltem át már. Ez van haver, nem tudsz mit csinálni.
2022. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze nem irigylem a nőket sem, hogy kapnak 10 privátot és akkor elvileg választottak 1-et, majd a 9-et kell lekoptatni (igazából irigylem, mert tinderen egy 46 éves nő volt az egyetlen match-em, és ő sem válaszolt egynél többet, és persze nem is bontotta a kapcsolatot), de mikor valaki még odaírja a kérdése után válaszba, hogy nem szokása lekoptatni, hanem ténylegténylegtényleg vissza fog írni, és ennek ellenére is ghosting-ol, az aztán tényleg furcsa.
2022. nov. 17. 22:32
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Ne légy már ennyire érzékeny! Férfi vagy, légy hát az, tartással, gerinccel! Süt belőled az önbizalom hiány. Ezt megérzik a nők és tipliznek.

Az online társkeresés ilyen. 100/1, aki bejön. A többi kuka. Ebből nem szabad lelkiismereti kérdést csinálni. Én az ilyen frusztrált válaszokat író férfiakat rögtön ignorálom. Ellenben, aki esetleg a válsz hiányra írt anno egy korrekt, teljesen higgadt és oké kérdést, visszaírtam. Ezután lett egyszer egy nagyon jó partnerem. Egy nő több száz levelet kap. Ebből nem lehet mindenkinek válaszolni.

2022. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akik azt se tudják mit akarnak! Én belefutottam egy olyanba, hogy először a facebook társkeresőjén beszélgettünk, majd telefonon, de hagytam, mert elég hanyagolós volt, miközben meg azon panaszkodott, hogy nem talál normális pasit. Utána pár hónappal meg a badoon is rám írt, majd mikor szembesítettem, hogy mi már beszéltünk, akkor eltűnt. Erre pár hónappal megint rámüzent. Megint megadta a számát, de 5 perc után lerázott, hogy hívja a lánya, de másnap le volt beszélve egy találkozó, amit persze reggel lemondott, mert, hogy állítólag vendégei lesznek, de egész nap láttam a viberen. Este is max 5 percet beszéltünk, mert, hogy ott a lánya. Utána már többet nem is vette fel a telefont.
2022. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!