Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A személyiséged szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiséged szerinted vonzó az ellenkező nem számára?

Figyelt kérdés
Saját belátásod szerint, ha nem akkor mi a gond vele.
2022. dec. 4. 11:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jól nézek ki (mások szerint), de a személyiségem állandóan elriasztja a pasikat. Nő létemre határozott,irányító és férfias személyiségű vagyok, ami mondjuk nem egyenlő a házsártossággal meg kontrollmániával. Van, akinek tetszik, de ritka, mint a fehér holló...
2022. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Van egy cuki, nagyon segítőkész oldalam, aki semmit nem lát akkora problémának hogy ne lehessen megoldani, mindent és mindenkit megértek. Igazi angyali tulajdonság.


De van amikor mindenből és mindenkiből elegem van, és egy igazi dezdemónává válok.


Sokaknak vagyok vonzó az előbbi miatt, de mikor kiderül hogy nem mindig létezem úgy,akkor megrökönyödnek és nem értik hogy akkor melyik vagyok én. Pedig mindkettő.

2022. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Nem csak párkapcsolati, de sima baráti kapcsolati téren is ezt látom. Nagyon sok ellenkező nemű barátom van, már egészen kiskorom óta jobban kijöttem fiúkkal, mint lányokkal. Párkapcsolat kialakítása sem okozott gondot soha.
2022. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2022. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
határozottan igen, nem vagyok valami gyönyörű, de mégis van valaki aki már az eddigiekhez képest elég régóta ismerkedik velem, és mindig mondja hogy milyen jó a társaságomban lenni :)
2022. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%

Fizikai, szexuális vonzalom csak a külső miatt jön létre. Ha valaki fizikailag nem tetszik, akkor nem lesz vonzó, nem lesz belőle szexualitás.

Akivel az ember jól kijön és úgymond "vonzó" a személyisége, de nincs fizikai vonzalom azzal maximum barátság alakul ki, de intim kapcsolat biztosan nem.

Ezért baromság amikor a személyiséggel foglalkoznak egyesek.

Pontozzatok le...

2022. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Alap. Kivéve az itteni másenykák, eheheheheheeee
2022. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26-os, nem mindenki működik úgy, mint te. Ezt miért nehéz elfogadni? Egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál, csak más.
2022. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!