Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 71/96 A kérdező kommentje:
70-es te biztos itt lógnál a gyk-n ha akkora Chad lennél...
2022. nov. 11. 17:10
 72/96 anonim ***** válasza:
91%
Akkora GIGACHAD vagyok, hogy megtehetem ezt is. 😉 Te így sem jutsz barátnőhöz.😀
2022. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
96%
69, te kibszott beteg vagy:D És még csodálkozol, hogy az ilyen hülyékkel a nők nem akarnak semmit sem kezdeni:D
2022. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, én a való életben élek, látok elég embert minden nap ( túl sokat is) és 10-ből 8 férfi, nővel van, pedig nem chad-ek, ahogy írod, láthatóan nem is “pénzesek”.

Az már más tészta hogy te Palvin Barbi szépségű nőre varsz, hogy letamadjon, hogy kellesz neki.


A baj a toronyban van…

2022. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
92%

75. Nem lehet ezekre észérvekkel hatni, szerintem nem is az az oka a kérdésüknek.

Hiába mész ki az utcára és látod, hogy nem csak fullos pasiknak van nője, nem nem nem. Nem látja meg, nem érdekli, csak, hogy neki nincs akkor más átlag pasiknak sem.


Pedig így van, csak utcára kéne menni.

2022. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 A kérdező kommentje:

74-es: 10-ből 8 férfi? Ezt hogy számoltad ki?


Ilyenekkel nem lehet meggyőzni senkit hogy mindenkinek jut nő és minden nőnek realisztikus elvárásai vannak.


Be kéne látni végre, hogy igenis van egy női túlzó elvárás és igenis van olyan hogy poliamória és poligámia mi szerint 1 férfi több nővel van, párhuzamosan és sokszor a nők nem is tudnak erről.


És igenis van sok férfi aki nem talál társat pedig nincs vele semmi baj.


Ennyire nem kell egysíkúan látni ezt az egészet.

2022. nov. 12. 07:38
 77/96 anonim ***** válasza:
92%

"És igenis van sok férfi aki nem talál társat pedig nincs vele semmi baj."


Ez rád nem igaz mondjuk 🤣

2022. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy ha MINDIG vannak kivételek, akkor miért nem azok között keresgélsz. Hm?
2022. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
91%

76:

"És igenis van sok férfi aki nem talál társat pedig nincs vele semmi baj."


De, van velük baj, csak nem látják be. Te például garantáltan nem kellenél nekem ilyen gondolkodással. A kulcsszavak elolvasása után már egyből is húznának balra.

2022. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokan vagyunk a bolygón az az igazság. A fogyasztói kapitalizmus pedig a halál deszakrális kultúrája. Egy fordított piramis tetején ülünk, csak a fogyasztói tárasadalom és emberi gondoskodás lehetővé teszik, hogy olyan életképtelenek mint te, ilyen kérdéseket tegyenek fel.
2022. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!