Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 31/96 anonim ***** válasza:
93%
Ha talicskával tolná a pénzt, akkor sem kellene olyasvalaki, aki ilyen címkéket használ, mint pl béta hím.
2022. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
20%
29: én huszonéves vagyok és vidéki, de itt is teljesen esélytelen nőt találni ha nem vagy gazdag chad
2022. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező ha a 30as éveid végére megszeded magad pénzzel akkor lehetsz még oofy doofy, és felnevelheted egy chad kölykeit egy frigiddé vált nő mellett
2022. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 A kérdező kommentje:

az a baj hogy tényleg csak az van amit a 33-as ír. A nőknek elszálltak az igényei.


A férfiak akik itt védik őket pedig álomvilágban élnek közben kimennek és a nők utánuk se néznek, le se köpnék őket de itt meg SIMPelnek rájuk hogy a nők tökéletesek csak a csúnya gonosz incelek a bénák...



36F INCEL-BÉTA

2022. nov. 11. 13:27
 35/96 anonim ***** válasza:
95%

oofy doofy, chad, béta hím, mik ezek a kifejezések?:D

Értem én, hogy geekként nekem is megvannak a szubkultúrám zsarongjai, de az legalább egy olyan hobbi amiben önbántás nélkül el lehet mélyedni... Ez az incel zsargon láthatóan arról szól, hogy cimkéket aggatunk másokra pénz vagy külső alapján. Kibszott káros...

2022. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, muszáj mindnehova odaírnod, hogy 36F incel béta? Te vagy a kérdező, a kommentjeid egyértelműen kiemelkednek a kérdésed alatt, úghogy tudjuk, hogy 36 éves incel béta vagy, hisz ezzel indítottad az egész kérdést.


"A férfiak akik itt védik őket meg álomvilágban élnek" - nem. Párkapcoslatban élnek.:D

2022. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:

35-ös fel kéne ébredni. Be kéne venni a RED PILL-t, de leginkább a BLACK PILL-t.


Akik szerint a nőket csak meg kell hódítani meg majd beléd szeretnek a mosolyod miatt azok fantáziországban élnek vagy isznak kőkeményen.


A nőknek 3 dolog kell mint a háborúban:

pénz, pénz, pénz


ÜDv:

36F INCEL BÉTA

2022. nov. 11. 13:29
 38/96 anonim ***** válasza:
92%

Oké, ha te szeretnéd zt hinni, nekem mindegy. Ki vagyok én, hogy szétromboljam a hitedet? Ha te ebben akarsz élni, hát élj ebben.

De ha ártani mersz másoknak, és a környéken leszek, ne reménykedj kegyelemben!


ha én, a szegény családból származó, látássérült, enyhén túlsúlyos, fantasy és sci-fi függő kocka srác képes voltam 4 barátnő után az ötödikkel összeházasodni, akkor nem vagoyk hajlandó elhinni, hogy nálam sportosabb felépítésű, egészséges, saját lakással rendelkező, magasabb jövedelmű emberek csak a gonosz világ elvárásai miatt képtelen nőhöz jutni. A puszta létem a bizonyíték rá, hogy ez baromság. Az alapján amit leírtál MINDENBEN jobb adottságaid vannak nálam, mégis nekem volt és van nőm, neked meg nincs. Elég egyértelmű, hogy nem ezen múlik.

2022. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 A kérdező kommentje:

38-as lehet neked szerencséd volt, jókor voltál jó helyen de látod neked is kellett 4 csalódás és az 5. lett a 'befutó'.


Szóval nem kell az önsajnálat.


Én egyszerűen a SZINTEMEN ismerkedem és a SZINTEM nem akar tőlem semmit mert nem vagyok CHAD!

2022. nov. 11. 13:37
 40/96 anonim ***** válasza:
17%

32/33 as vagyok, az itt adott válaszokon is látszik hogy mennyire szőnyeg alá van söpörve ez a probléma, és simán megpróbálnak eltekinteni attól hogy férfiak milliói kényszerülnek magányra a nők hihetetlen és egyre csak növekvő követelései miatt

Ideje felnyitni az emberek szemét, és nyilvánosságra hozni az igasságot


24f/incel

2022. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!