Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 61/96 anonim ***** válasza:
29%

Az egyik kedvencem a temaban:



[link]



38F incel

2022. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
90%

Röhejesek vagytok, srácok..

Kár, hogy ennyire gyűlölitek a nőket. Nekik is jobb lenne, hisz nem bszogatjátok a hülyeségeitekkel, meg nektek is, hisz akkor találnátok párt.

Dehát ki akar egy ilyen utálatos alakkal együtt lenni?

2022. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
84%
Tessek, en 38 vagyok, nő, pesti, hasonlo egziszencia, fizu es tomegkozlekedek. Elvaltam, van ket gyerek. Nekem jo lennel, ha neked is jo egy elvalt, gyerekes no. De gondolom fiatal gyerektelen kell 26ig. 30 felett a legtobb no mar probal szulni, ezert nincs a korosztalyodban gyerektelen no sok. Sajnos keson kapcsoltal, 27-30 evesen kellett volna hazasodni.
2022. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező a fejed milyen? Áll, szemek, haj?


Amúgy a kövér nők is lekoptatnak minket, ők is chadre hajtanak


Jelenleg a nőknél már egy chadlite is esélytelen, pár év múlva a jelenlegi chadek is incelek lesznek, a brutálisan növekedő elvárások miatt


24f incel

2022. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
16%

#63



Vagyis mar ennyi idosen neked is megfelel valami betabuxx balek, mint a kerdezo, aki egyebkent is betanak nevezi magat.....



38F incel

2022. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
93%

Jó, aki ilyen chad meg chadlike meg hasonló jelzőkkel illet embereket, arról messziről meg lehet mondani, hogy nincs minden rendben vele, elkerülendő.


De ja, tök reális, hogy a nők emelik és emelik az elvárásokat addig, hgoy végül mindne nő és minden férfi egyedül marad és magányosan hal meg XD

2022. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
16%

"Amúgy a kövér nők is lekoptatnak minket, ők is chadre hajtanak"



Persze. Nezd meg a videot, amit linkeltem. Az osszekocolt fogu, kockatestu, rekedt hangu ogre nok is csak Chad-only uzemmodban mukodnek.



38F incel

2022. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 A kérdező kommentje:

65ös: nyilván a 63as kell, Chad két gyerekét majd én pénzelem abból a kevésből mi ?


27-30 között pedig házasodni jó nagy marhaság.


36F incel

2022. nov. 11. 16:07
 69/96 anonim ***** válasza:
13%

63 nem kapcsolt későn, huszonévesen is teljesen esélytelen ismerkedni ha valaki nem chad


65 nem jó neki, de beköltözne a kérdezőhöz, aztán amíg az hajtana a pénzért ö csalná chadekkel


66 nem de az a céljuk hogy kihaljanak a normális átlagos férfiak, pár évtizeden belűl már csak gigachadek fognak élni akiket a nők ketrecekben fognak tartani és szaporodásra használni. Feminizmusnak nevezik de a világuralomról szól.


24f/incel

2022. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
92%
24f incel, 36f incel, 38f incel, szépen gyülekezik a selejt.🤣
2022. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!