Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 11/96 anonim ***** válasza:
96%

10, nem. Hanem mert azzal, hgoy "béta hím" egyszerre két dolgot állít saját magáról:

"béta" - azaz nem tartja magát jónak, önértékelési gondjai vannak. Egészséges ember nem tartja magát lúzernek. Kamasz korban még csakcsak, de felnőtt, elvileg érett férfitől elvárható lenne, hogy tartsa magát valamire.

"hím" - azaz állat, ennek semmi köze sincs az emberhez vagy főleg a férfihoz. Mit cisnál egy hím? Keresi a nőstényt, szaporodik, civakodik.


Szóval a "béta hím" kifejezés gyakorlatilag az, mintha azt mondaná, hogy "lúzer ösztönlény". Miért lenne vonzó bárkinek egy olyan ember, aki ennyire tartja saját magát?

2022. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

Én reálisan látom az esélyeimet. Sosem mondtam hogy selejt lennék, de tény, hogy a mai társadalom által kialakított "sztenderdeket" nem ütöm meg.


Nem vagyok alfahím. Nem is akarok kakaskodni, úgy tenni mintha az lennék.


Gyúrok, van munkám, normális családi hátterem, és van egy hitellel terhelt 2 szobás lakásom. Ez manapság Magyarországon egy béta hím.


Fel kell tornászni fél-1 millára a fizetést és beállni egy végeláthatatlan mókuskerékbe hogy valaki az embernek csak esélyt adjon.


Sajnos ez egy ilyen világ.

2022. nov. 11. 12:29
 13/96 anonim ***** válasza:
11%

11 értem mit akarsz mondani de az a helyzet hogy a nők rombolják le a férfiak önertékelését és tartását, hiszen ha beleszakadsz is mindig találnak valami okot hogy megalázzanak

Miközben ugyanazt a csajt 3 másodperc alatt szedi fel egy Chad.


Kérdező hiába dolgozol akkor meg az lesz a bajuk hogy munkamániás vagy és nincs időd.


Ha nem születtél gazdagnak és jó kinézetűnek akkor csak az örök magány marad

2022. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
94%

"én reálisan látom az esélyeimet" - nem, te nem adtál magadnak esélyt.


Azt állítani, hogy akkor van bármi esélye bárkinek eg ynőnél, ha a fizetése közelebb van az 1 millához mint a félhez... ezt Magyarországon álltani úgy, hogy a bérmedián a 300 környékén van és mégis a legtöbben találnak párt maguknak, egyszerűen hazugság.

Az én ismerősi körömben összesen két srácnak nincs barátnője. És az egész ismerősi körömbne összesen 2 srácnak van 500 fölött a fizetése. A két halmaz tökéletesen fedi egymást:D A többiek 200-350 között keresnek és van barátnőjük vagy feleségük.

Ez bizonyítja, hogy azt állítani, hogy csak úgy van esélyed nőhöz, hogy sokat keresel, ez nettó baromság. De pl én is munkanélküliként házaosdtam és a mai napig az asszony hozta a lakást.


Felszínes vagy amiért azt hiszed a pénztől leszel valaki. És az ilyen felszínes embereket kerülik a nők.

2022. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
90%
Az agyad miatt nem állnak veled szoba!
2022. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, de igen erősen elmeroggyantak vagytok, ha ezt a milliós fizus dolgot komolyan gondoljátok. Nézzetek már körül ebben a kibszott világban! Átlagos férfiak élnek párkapcsolatban, és a kérdező fizuja még több is, mint az átlag.

Önámítás a sikertelenséget erre fogni, persze sokkal egyszerűbb, mint magatokba nézni.

2022. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 A kérdező kommentje:

Szerintem itt sokan nem a valóságban élnek vagy bivalypusztán.


A fővárosban nagyon is számít. Akkor is lenéznek ha tömegközlekedsz, akkor is ha nem vagy kigyúrva és akkor is ha nincs lakásod.

Én sportolok, vannak autóm de tömegközlekedek és nem vagyok manageri szinten, nem vagyok ügyes karrierileg.


Igenis a nők nézik ezeket.


Lehet ezt tagadni de a világ megváltozott.

2022. nov. 11. 13:00
 18/96 anonim ***** válasza:
20%
Az előbb még állítólag nem volt kocsid
2022. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:
Elírtam lakásom van ( hitellel ) de autóm nincsen. Béta hím vagyok.
2022. nov. 11. 13:04
 20/96 anonim ***** válasza:
94%

Segítek Kérdező: tökéletesen alkalmatlan vagy pákapcsolatra, neked csak a marok-marcsa való.


Bétahímnek nevezed magad, mert azt már tudod, hogy az incel jelző magadra helyezése ciki, de nem nevezheted magad normálisnak sem a debil gondolkodásod miatt.

Megnyugtatlak, főleg a #incel címke miatt is mindenki tudja, hogy egy nyomoronc incel vagy és normál értékrendű nő bottal sem piszkál meg.

2022. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!