Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 21/96 A kérdező kommentje:

Incel vagyok de miért gondolod hogy erről csak és kizárólag én tehetek? Ez amikor a nők szemében a gerendát sem, incelek szemében a szálkát is....


A nők ugyanúgy hibásak az irreális elvárásaik miatt. Az incelek pedig nyilván önbizalomhiánnyal küzködnek de nem csodálkozom hiszen a nők csak a top top 5-10%-ra mennek rá, a többiek láthatatlanok.


36F Incel/Béta

2022. nov. 11. 13:07
 22/96 anonim ***** válasza:
14%

Ha többet keresel azzal csak azt éred el hogy valaki szül neked egy gyereket, aztán majd azzal az indokkal hogy sosincs időd elfog hagyni és ki fog semmizni. Szóval a mókuskerék nem kifizetődő.

Inkább a már leírt verzió, add ki magad alfának kocsi (nem baj ha hitelre van az nem látszik), nagy izmok (segéd szerekkel gyorsan felpunpálod magad) kopasz fej, tahóság, beszélj mindig arról hogy épp mekkora bizniszt csináltál, éttermes fotók stb. Így ragadni fognak rád a nők mint légy a szarra

2022. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
83%

21

Miért? Mégis ki más tehet róla? Egyedül te magad.

2022. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
15%

Nem a leírtakkal van a probléma hanem hogy nem így nézel ki:


[link]


A nőknek csak ez számít

2022. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
81%

"hiszen a nők csak a top top 5-10%-ra mennek rá, "


Ha milliomos lenne, akkor sem kellene ilyen agybeteg. Nézzetek már szét a világban, ti szerencsétlenek!

2022. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 A kérdező kommentje:

Nem vagyok GigaChad ez tény. Esélytelen az egész.


2 szobás panel + irodista állás + átlagosan sportolt test = INCEL BÉTA


Nagyon jó.... príma!!!

2022. nov. 11. 13:14
 27/96 anonim ***** válasza:
95%

"A fővárosban nagyon is számít. Akkor is lenéznek ha tömegközlekedsz, "


Fővárosban élek. Keress fel szakembert, de egy nagyon jót! Nagy szükséged van rá.

2022. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
90%

"Incel vagyok de miért gondolod hogy erről csak és kizárólag én tehetek? Ez amikor a nők szemében a gerendát sem, incelek szemében a szálkát is...."


Te meg most úgy állítod be az egészet, mintha a nőhiányról csak és kizárólag a nők tehetnének. Mivel jobb a te érvelésed akkor?


És igazából tényleg... azt magyarázd meg nekem, hogy olyan férfiak, akik nincsenek kisportolva, átlagos, vagy azalatti fizetésből élnek bérlakásban és tömegközlekednek.. az ilyen férfiak hogy tudnak becsajozni, akár úgy is, hogy stabil kapcsolatuk van, akár úgy is, hogy váltogatják a nőiket?

Mert ez létező jelenség (Budapesten IS, sőt, főleg ott). A te érveid alapján ez viszont lehetetlen lenne.

2022. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:

itt nagyon sokan nem a való életben élnek és valami fantáziavilágban ahol mindenki IS foglalt és minden lúzer nőkkel van.


Az incelek, béták, vagy akik nem ütik meg a fővárosi nők sztenderdjeit, magányosak.


Lehet huszonévesen még nem de 30-50 között erősen....


36F INCEL

2022. nov. 11. 13:18
 30/96 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom mi a való élet akkor, mint a saját és minden ismerősöm példája. Talán tagadod azt a tényt, hogy átlag embereknek is lehet nője, egyéjszakás kalandja, hosszú párkapcsolata?
2022. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!