Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves vagyok, budapesti 184...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves vagyok, budapesti 184 magas, béta hím. Nőt keresek komoly kapcsolatra. Mi a gond velem? Nem elég a pénzem, igaz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 11:38
 41/96 anonim ***** válasza:
4%
39 meg a szintűnk alatti nők is kikérik maguknak ha rájuk nézünk, hiszen jut nekik is chad
2022. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
93%

Ismét leírom incelek, mert úgy tűnik ezt igénylitek: párkapcsolatra alkalmatlan, szar jellemű nyomoroncok vagytok.😀 Magányos masztimatyiként fogjátok leélni az egész életeteket és a természetes szelekció ismét diadalt arat.


Úgy tűnik, hogy nektek ez kell: hogy szembesítsenek újra és újra azzal, mekkora lúzerek vagytok. Mert ha ez tényleg fájna nektek, tennétek ellene. De nem, rendszeresen kiírtok ehhez hasonló debil kérdéseket, napjában többet is. Rinyáltok, milyen gonoszok a nők, legalábbis szóban.


Mert nektek valójában az kell, hogy megmondják: nyomoroncok vagytok.


Hát, ezen ne múljon, ezen a téren én szívesen segítek nektek, ha már erre van igény. 😉👍

2022. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
93%

39, persze, hogy volt 4 csalódásom, mert az ember nem úgy bújik ki az anyjából, hogy pontosan tudja hogy kell egy jó párkapcsolatot működtetni. Volt amelyik engem dobott ki, volt amelyiket én dobtam ki. Gondolom ez utóbbi számodra elképzelhetetlen, de igen, ilyen is létezik, hogy egy férfi azt mondja, hgoy "ez a nő nekem nem megfelelő" és kilép a kapcsolatból.


40, és amíg férfiak milliói magányosak, addig a nők milliói mit cisnálnak?

Mert azzal ne gyertek, hogy egy férfi egyszerre töb nőt foglal, mert ez baromira nem reális társadalmi léptékben.

2022. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 A kérdező kommentje:

43-as te tényleg fantáziaországban élsz.


Nem hallod a nőket panaszkodni hogy mennyi "szemét" pasi van meg "hol vannak a normális férfiak"? Tudod miért mondják ezt?


Pont azért amit nem vagy képes elhinni: mert 1 férfi több nőt tart egyszerre, a nők erre mennek. Van aki tudatosan van aki tudat alatt van aki csak naív.


A sok férfi pedig nem kap senkit.


Néhány férfira jut a legtöbb nő.


És igen csalva vannak de van aki szemet húny van aki nem.


ÉBREDJ FEL !!!

2022. nov. 11. 13:45
 45/96 anonim ***** válasza:
11%
43 ugye eleve férfitöbblet van, és igen a nők a chadeken osztozkodnak, inkább mint hogy leálljanak egy rendes, átlagos férfival
2022. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
70%
Hát jó, ha ti ebben szeretnétek élni, akkor jó mulatást hozzá, ki vagyok én, hogy ebben meggátoljalak titeket. Majd ha szeretnétek ezen változtatni szóljatok.
2022. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
13%

46 talán beszólogatás helyett le kellene venni a szemellenzőt

Azért nem látod a magányos férfiakat mert észre sem veszitek őket

De próbáld ki nyugodtan menj fel pl tinderre és nézd meg

2022. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
100%

47, nem a magányos férfiak létét kérdőjelezem meg, hanem az okot amire ezt visszavezetitek. Mint írtam, a kérdezőhöz képest bőven nagyobb handicappel indultam, mégsem okozott túl nagy gondot a barátnő szerzése, tehát kizárt, hgoy azok lennének az okok amiket itt hangoztattok.

Mondom, ettől még elismerem a tényt, hogy léteznek magányos férfiak, de azt nem, hogy ez pénz meg kockahas kérdése lenne.

Mindenesetre ezzel a stílussal elég könnyű elriasztani a nőket, szóval amíg aezt nyomatjátok, tuti sokkal nehezebb dolgotok lesz.

2022. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy kövér vagyok, emiatt nem ugrom meg a sportos férfiak elvárásait, akik a vékony nőket vagy nagyon max átlagos testalkatút szeretnének.


A férfiak tehetnek erről, hogy túl magas az elvárásuk amit ÉN NEM tudok megugrani? Nekik kéne lejebb adni az elvárást, nem nekem lefogyni?


Szoktál átlagos nőknél próbálkozni? Amilyenhez illesz átlagosként?

Egyébként eszem ágában sincs téged győzködni, de a saját lakással és sportos testtel már mennyivel előrébb vagy, mint az alkoholtól elhízott, nővérével élő Balázs.

Tényleg eszedbe se jut, legalább csak számításba venni, hogy a gond az a gondolkozásod?

2022. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:

Nyilván CSAK átlagos nőkre megyek rá és bevallom ők is vonzanak, sose vonzottak az ún. 'Stacyk'.


De az átlagos se ad esélyt mert a net elhitette velük hogy ők is alfa giga chadet érdemelnek és mi lúzerek vagyunk!

2022. nov. 11. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!