Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként hol tudnék komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként hol tudnék komoly kapcsolatra fiút találni Pesten?

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves srác vagyok, szerintem biszexuális, viszont úgy érzem, inkább a fiúk felé húzok. Még nem volt senkim és szeretnék ismerkedni, elsősorban fiúkkal.

Nemrég költöztem fel Budapestre. Úgy érzem, viszonylag jól elboldogulok már, viszont azt nem tudom hol tudnék ismerkedni más srácokkal.

Már most leszögezném, hogy engem nem érdekelnek a kalandok. Rendes, normális kapcsolatot szeretnék. Tehát először csak találkozunk, randizgatunk, és úgy haladunk egyre előrébb (ölelés, csók, stb.). Sőt, ami azt illeti, a csókolózásra, összebújásra, intimitásra és érzelmekre legalább annyira vágyok, mint a tényleges szexre, ha nem jobban.

De nem tudom, hol tudnék ilyet találni. Társkeresőn próbálkoztam, de nem sok eredménye lett. Ott szinte mindenki csak szexet keres.

Egyébként korombeli srácot keresek (17-21 év között mondjuk), aki szintén kapcsolatot szeretne.

Van valami ötletetek/tanácsotok?



2021. szept. 13. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha biszexualis vagy, és ennyire nincs fiú, akkor lányokkal próbálkozz. Az nagyobb valószínűseggel előbb lesz, a nagy számok törvénye szerint.
2021. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehol

Sajnos a kanos csak dugni akarnak, jobb ha erre felkészulsz

2021. szept. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aranyos vagy
2021. szept. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Korodbeli vagyok, de nagyon távol lakom, nem is az országban, pedig én is ilyet keresnék.

Vannak azért társkeresőn is, akik komolyat keresnek, csak kevés. Ki kell szűrni azokat, akik nem érdekelnek és a többire ráírni.

Biszexként neked jobb dolgod van. Hisz, lányokkal nagyobb esélyed van...

2021. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak kár hogy a lanyok mellett a kukit is szereti

Az ilyenek dugnak a kocsiban mikozbe a feleseguk otthon neveli a gyereket

Undorito

2021. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

5-ös, ez nincs így.

Általában azok dugnak a kocsiban, miközben a feleségük ottho nenveli a gyereket, akiket heteró kapcsolatba kényszerít a társadalom, pedig melegek. A legtöbb biszex az megelégszik egyszerre csak az egyik nemmel, viszont neki mindegy, hogy épp melyik nemből van a párja. Nem értek hozzá teljesen, nem tudom pontosan, hogy mi a különbség a pánszexuális és a biszexuális között, de remélhetőleg valaki elmagyarázza nekem. :D Gondolom nem ritka a biszexeknél, hogy annak ellenére, hogy mindkét nem játszik az esetükben, az egyiket azért jobban preferálják.

2021. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha a bisex megnosul attol még megy kocsiba dugni ne aggodj foleg par ev utan ha megunta az asszonyt
2021. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyetem miatt költöztél fel Budapestre?


GBME - Budapesti Meleg Egyetemista Kör

[link]

2021. szept. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!