Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás a nők többségétő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás a nők többségétől, hogy a férfi többet keressen?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: nem célom provokálni. Teljes mértékben támogatom az egyenjogúságot, hogy ugyanazért az elvégzett munkáért ugyanannyi bért kapjanak a nők is, mint a férfiak. Azt teljesen korrekt elvárásnak tartom, ha egy nő ugyanannyi fizetést vár el, mint amennyit ő is megkeres. A kérdés arra irányul, hogy miért várnak el egyesek olyasmit, amit ők maguk képtelenek teljesíteni?

2022. szept. 25. 12:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"akkor jön a rémüldözés mindenki részéről, hogy "szegénykémet kiheréled, mit fognak szólni a munkatársai és a barátai?". Gyereket meg azért nem illik kenyéren-vízen tartani."


Nem az a baj, hanem másképp reagál a férfi agy és a női agy a gyereksírásra, illetve férfiaknál a vazopresszin hormon kinyírja a tesztoszteront és ezzel csökkenti a libidót. Az evolúciós előnye az volt, hogy ha az anya meghalt a szülésnél (gyakori volt az őskorban), akkor a férfiben csökkent a vadászösztön, otthonülős lett és kötődni kezdett a gyerekhez, nem kalandozott, hanem minden erőforrását a gyerek túlélésére áldozta.


[link]


Úgyhogy lehet lepasszolni az apáknak a gyereket, csak aztán ne lepődj meg, ha pár hét után már alig kívánja veled a szexet és nem azért, mert hullafáradt a gyereknevelésben, hanem a hormonváltozások miatt.


Te meg újíthatsz be egy szeretőt. Szép kis családmodell.


"Azon nők körében, akik nem akarnak gyereket, kisebb azoknak az aránya, akik magukhoz képest irreálisan magas fizut várnak"


Eddig az összes nő, akit megismertem és nem akart gyereket ultrakarrierista, jól kereső, rendszeresen fitneszbe járó, nagyon aktív életet élő, traveladdict csaj volt.


Elvétve akadt meddő, de azok közül az egyik óvónőként élte ki gondoskodási hajlamait, órákat tudott beszélni a kis cuki drágaságokról, aztán elsírni magát, a másik kutya meg cicamentő aktivista lett és nem lehetett úgy végigmenni az utcán, hogy ne simogasson perceken át egy szembejövő kiskutyát. A harmadik volt, aki nem kompenzált semmivel, ő szimplán frusztrált volt és heteken át azzal cseszegetett, hogy majd tuti akarni fogok én is gyereket és ki fogom őt dobni. Nem lehetett úgy semmiről beszélgetni vele, hogy ne oda lyukadjon ki a beszélgetés. Példák.


- Szóba került vállalkozás, karrierváltás, hogy több pénzből jobban, kényelmesebben éljünk. Erre előjött azzal, hogy ha több pénzem lesz biztosan nem akarom az államra hagyni, akarni fogok egy gyereket.

- Szex után feküdtünk egymás mellett, nézegetett, simogatott, hogy milyen szép meg jóképű vagyok, milyen szép gyerekeink lennének, ha tudna nekem szülni, de ő nem fog tudni, keressek olyan lányt, aki tud.


Majd végül ő szakított velem, hogy ő nem akarja tönkretenni senki életét azzal, hogy nem tud gyereket, mert az összes pasi akar és olyan nincs, hogy nem, nagyon kedves vagyok, nagyon aranyos, rengeteg szeretetet adtam neki, de ezért meg főleg nem fogja tudni elviselni a gondolatot, hogy én miatta lemondanék arról, mert tuti, 100%, hogy én is akarni fogok később gyereket.


De biztosan csak én mozgok rossz körökben. Hol találhatók ezek az általad említett nők?

2022. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!