Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű nőként tudatosan előnytelen külsejű férfit választasz?

Figyelt kérdés
Mennyire tudatos ez részedről? Ezt így látod korrektnek vagy sokkal inkább beletörődés kérdése? Vagy inkább nem kötsz alkut és mindenképpen szinteden felül szeretnél társat, akár az egyedüllétet is bevállalva?

2022. szept. 14. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, olyat választok, aki tetszik, és nyilván ő is azért választ, mert tetszem neki. Ha ez nem lenne kölcsönös, akkor nem lenne senkinek sem kapcsolata.
2022. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A szexuális vonzalmat nem tudom erőltetni, kizárólag azzal kezdek ki, aki vonzó számomra, de nekem tetszenek férfiak a szintemen is, sose értettem mi ez a szinteken való rinyálás, a legtöbb ember nem választ felül, látom magam körül. Van olyan férfi, aki nekem nem tetszik, bizonyos vonások taszítanak, ezeknek a megléte engem zavar és soha nem állnék le ilyen férfiakkal, mert nem tudom tolerálni se. A tetszetős és a tolerálható vonások így együtt ébresztenek szexuális vonzalmat, ennyi a történet.
2022. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

"Nem, olyat választok, aki tetszik, és nyilván ő is azért választ, mert tetszem neki. Ha ez nem lenne kölcsönös, akkor nem lenne senkinek sem kapcsolata."


Mondd ezt egy kiéhezett ronda férfiről aki lejjebb adja az igényeit, sok van ezen az oldalon aki belefáradt a lekoptatásba.

Moslékos vödörrel is lehet tűzet oltani!

Beletörődés is van a világon, ráfanyalodnak egymásra.

2022. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ha valaki nem tetszik, gyűlölném, ha hozzám érne. Egyedül lenni nem gyűlölök. Miért választanám a sz@rt?
2022. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Társat nem választok, mert minek? Úgyse szeretne, csak arra várna, hogy elhagyhasson egy szebb nőért. Szexpartnernek nyilván jóképű férfiakat szeretnék, csak nekem ritkábban jön össze, mint a Barbie babáknak.
2022. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
A nők felfele skáláznak, a férfiak meg lefele. Ennek egyszerű evolúciós oka van. Hogy dugtam-e ronda nőket? Igen eleget, de egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy alkalmi kapcsolatnál több is lehet. Viszont a legjobb barátnőm inkább ült évekig pasi nélkül, mintsem egy rusnya görénynek oda adja magát.
2022. szept. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

"sose értettem mi ez a szinteken való rinyálás"


"A tetszetős és a tolerálható vonások így együtt ébresztenek szexuális vonzalmat, ennyi a történet."


És akkor most kérdezd meg magadtól, akár tetszenek a felsoroltak, akár nem.


Brad Pitt, Jason Momoa, Ryan Gosling vonásait tartja több nő tetszetősnek?


Vagy Michael Cera, Adam Sandler, Vilmos herceg vonásait?


Na ugye...


Persze, persze, találhat párt bárki. A Quasimodo is.


De azt ne próbáld már meg bemesélni, hogy ugyanakkora esélyed van a lottó ötösre, ha 1 szelvénnyel játszol, mintha 50-nel különböző számokkal.

2022. szept. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

"Hogy dugtam-e ronda nőket? Igen eleget, de egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy alkalmi kapcsolatnál több is lehet."


Ez már rád nézve szegénységi bizonyítvány. Ilyenkor nem undorodsz magadtól, vagy nem jobb a jobb kezed? Komolyan kérdezem.

2022. szept. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Csak szolok hogy senki se rusnya csak csoro es lusta. Penzzel, szorgalommal barki lehet szep.
2022. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Eddig ugy volt hogy igen. De miutan tobbszor is csalodtam es ok is bombanokre vagytak, magyarul csak szamar voltam nekik, azota mar en se ragaszkodom a szintemen levokhoz. Nyugodtan lehet jokepu es szexi.
2022. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!