Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű nőként tudatosan előnytelen külsejű férfit választasz?

Figyelt kérdés
Mennyire tudatos ez részedről? Ezt így látod korrektnek vagy sokkal inkább beletörődés kérdése? Vagy inkább nem kötsz alkut és mindenképpen szinteden felül szeretnél társat, akár az egyedüllétet is bevállalva?

2022. szept. 14. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki lepontozta 5-öst pedig igaza van, a ferfiak a szep csinos nőket tudjak szeretni, itt van az alatamasztas: 'Hogy dugtam-e ronda nőket? Igen eleget, de egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy alkalmi kapcsolatnál több is lehetne'
2022. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem választok már semmilyent. Engem a férfiak használni akartak, vagy valamilyen sziveseseget, elintezendot vartak tőlem, ennyi. Nekem ez nem éri meg.
2022. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rá vagytok mozdulva a külsőre. Ahogy valaki már írta itt, nincs ronda nő, csak lusta. Ez férfira is igaz. Öltözködés, frizura, sport, belső kisugárzás. Nem leszel ettől még mindenkinek az esete, de egy kiegyensúlyozott, igényes, ápolt nő/férfi jobb eséllyel indul a másik nemnél.
2022. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2%
8-as miért undorodnék? Farkalni kell. Jobb ma egy rusnya nő, mint holnap egy herevere. Gondolom te is egy nő vagy, akin átmentek párszor aztán faképnél hagytak, előfordul, ne vedd a szívedre
2022. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem gyerekkoromban William herceg és Adam Sandler volt a top. 😄


Jobbak, mint a Gosling meg a Pitt. Gyűrött, majomarcú emberek.

2022. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vagyok de vékony! Ezért egy átlagos arcú de dagadt pasi nem kell! Inkább el vagyok egyedül!
2022. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Csak olyannal jönnék össze, aki nekem tetszik, de azok nemcsak a médiaideál szerint jó pasik csak és kizárólag, és inkább azt tudatosítottam magamban, hogy hülyeség elvárni azt, hogy egy médiaideál szerint szuperjóképű férfi engem akarjon, ezért nem sírtam a kispárnámba / nem fröcsögtem, ha egy olyan típusú, nekem tetsző férfi nem engem választott.
2022. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én kinyalnék egy ronda nőt szivesen, 36F
2022. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!