Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még eladósorban lévő fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még eladósorban lévő fiatal nők: Mekkora frusztrációt okoz egy rólad feltett előnytelen kép közösségi médián?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akik fiatalok, még nincs párjuk, vagy még nem állapodtak meg, és sokat adnak a külső megjelenésre, hogy minél jobb férfit sikerüljön megfogni. A közösségi médián (facebook, instagram...) magadról szép, előnyös képet raksz, de sajnos mások feltöltenek olyanokat, amiken nem nézel ki olyan jól, sőt, sokkal rosszabbul. Például egy baráti összejövetelen, vagy egy munkahelyi hivatalos csapatfotó, akármi. Sokkal kevésbé tetszel magadnak rajta, mint amiket te osztanál meg. Hogyan reagálsz erre?

2022. máj. 23. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekel az internet meg a közösségi média, én sem teszek magamról. Mindegy, mit tesznek fel, amíg nem égő.
Nem izgat különösebben. Elfogadom, hogy bizonyos pillanatokban így nézek ki, más is így van ezzel.
Frusztrál, hogy miért pont ilyen előnytelenül kellett akkor kinézni, és megosztani ezt a képet. Remélem nem látja mindenki. Felejtsük is el.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Olyan fotó, amin 10 évnél idősebb vagyok, nincs fent rólam közösségi médián, a gyerekkori fotóim közül is csak 2, azokat anyu töltötte fel Facebookra. Ó fent van, én sem, és soha nem is szándékozom a közelébe se menni. Pinteresten fönt vagyok, de ott is csak kézműves fogások, tippek gyűjtése céljából. Ha valaki az engedélyem nélkül töltene föl fotót, amin szerepelek, ráadásul névvel, a sz*rt is kiperelném belőle.
2022. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
#1voltam, jav8tás: Ő fent van, én nem.
2022. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: aki egy minimális közösségi életet él, szinte lehetetlen elkerülnie, hogy tegyenek fel róla. Én egyáltalán nem vagyok társasági ember, nagyon ritkán megyek összejövetelekre és így is rengeteg került fel rólam az elmúlt 10 évben facebookra, akár anélkül is hogy megkérdeztek volna. Tehát szerintem vannak rólad, csak nem tudsz róla.
2022. máj. 23. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem teljesen normális, hogy valaki egy pillanatképen nem fog olyan tökéletesen kinézni, mint egy beállított szelfin. Ezt mindenki tudja. Engem nem érdekel különösebben, ha mondjuk egy grillezésen készült képen nem nézek ki 110%-osan. Mivel alapból igényes vagyok és jól öltözködöm, ezért kifejezetten gáz gép nem nagyon készül rólam, max olyan, ahol előnytelenebb a beállítás, de közöségbe nem megyek úgy, hogy "csúnya", ápolatlan lennék. Nem célom a közösségi médián 100% tökéletességet sugallni, úgyis mindenki tudja, hogy nem vagyok az és nem ugyanúgy nézek ki mondjuk egy kiöltözött előre beállított foton, mint egy sportos/túrázóson.
2022. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamról sem teszek fel képet, másnak pedig nincs rá lehetősége, mert nem vagyok hajlandó semmilyen fotón szerepelni. Általában én vagyok a fotós ilyen alkalmakkor, és direkt örülni szoktak, hogy valaki "beáldozza" magát.
2022. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem teszek fel képet magamról, igaz hogy nem is használok szocmédiát, csak a távoli rokonokkal való kapcsolattartásra és az iskola miatt. Régen próbáltam képeket csinálni, a képek nagy része nem tetszett, azt a párat ami normális volt felraktam, de nemrég visszakerestem és letöröltem őket.

Szerencsémre nem készít rólam képeket senki más sem, szóval nem kell amiatt aggódnom hogy hogy nézek ki rajta. Ha mondjuk valahogy felkerülnék egy csoportképre nem hiszem hogy csak emiatt letöröltetném, úgy vagyok vele hogy ne egyedül miattam töröljék ki azt a képet, mert lehet valaki más meg nagyon jól néz ki rajta.

2022. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
A környezetmben nem fotóznak random emberek hála istennek. Mármint azért hála, hogy olyan ismerőseim vannak, akik a pillanatban élnek, nem fotózkodnak.
2022. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Picit zavar, de ez van. Nem érdekel amúgy a téma, én magamról soha nem posztolok, instám nincs, facen is csak annyi kép, amin más megjelölt. Van köztük jól sikerült, nyilván annak jobban örülök, meg rosszul sikerült, akkor ég a fejem, de felőlem amúgy elfér az is. Úgyis élőben ismerkedem.

Mostanában amúgy már nem nagyon van ilyen, senki nem használ már facet, instára pakolnak ki inkább képeket a barátnőim az összejövetelekről. Ott meg ugye engem nem tudnak megjelölni.

2022. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!