Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás a nők többségétő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás a nők többségétől, hogy a férfi többet keressen?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: nem célom provokálni. Teljes mértékben támogatom az egyenjogúságot, hogy ugyanazért az elvégzett munkáért ugyanannyi bért kapjanak a nők is, mint a férfiak. Azt teljesen korrekt elvárásnak tartom, ha egy nő ugyanannyi fizetést vár el, mint amennyit ő is megkeres. A kérdés arra irányul, hogy miért várnak el egyesek olyasmit, amit ők maguk képtelenek teljesíteni?

2022. szept. 25. 12:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10-es! Persze, ez jogos. Ha van választási lehetőséged, miért ne választanál. Csak ugye nem mindenkinek van. Nyilván, ez nem a te bajod, de ez is oka annak, amiért ez ennyire felkapott téma az oldalon.
2022. szept. 25. 13:14
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

11. Miért? Akiknek nincs választási lehetősége, azok akkor kevésbé válogatnak.

Ez itt legtöbbször férfiaktól téma. Akiknek még mindig megvan minden joguk ahhoz, ha nem is keresnek jól, de jók legyenek másban a nőknek, mégsem tesznek ezért semmit. Nem személyesen rád gondolok, hanem a kérdezőkre általánosságban. Tiszta, alkoholtól mentes élet nem. Sportolás/fogyás nem. Divatosabb kinézet nem.

Most akkor ha semmi? Lehet azt is kompenzálni, ha egy férfi keveset keres. Egy nő is ezt teszi.. egy olyan nő aki keveset keres, de pénzes férfit kap rendszerint mindent megtesz, hogy baromi jól nézzen ki. Megtehetnék ezt a férfiak is.

2022. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

12.hez

Ja és senki ne mondja, hogy egy amúgy jó pasi nem kap olyan nőt aki ugyanannyit keres, mint ő.

2022. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Mert a feminizmussal együtt a férfiak nem fejlődtek együtt és a gazdagoknak nyilvánvaló előnyt biztosít az, ha a nőt magas anyagi színvonallal IS magukhoz tudják édesgetni, maguk mellett tartani, a többi férfi meg ezzel igyekszik kompenzálni, mert ezt látja, hogy működik.


Aki meg nem keres annyit az frusztrált lesz tőle.


A nők pedig csak igazából kihasználják a helyzetet. Hatalmas tartás van azokban a nőkben, akik ennek ellenére is fizetik a saját részüket meg kikövetelik, hogy hadd szálljanak be a rezsibe, ragaszkodnak ahhoz, hogy legalább a benzint fizessék vagy ha a férfi ajánlja fel, hogy segít bútort cipelni, stb. akkor ők előzékenyen közlik vele, hogy ettől még ugyanúgy nem akarnak párkapcsolatot és szívesen fizetnek érte, ha nincs is sok pénzük, mert ingyen nem várják el még az önkéntes csicskázást sem.


Az ilyen férfiakat meg lehetne hibáztatni, mert ők is hibásak, hogy ha pénzük nincs, akkor szolgalelkűséggel akarnak kompenzálni, de


1. Változtatni nem tudsz rajta. Csak magadért vagy felelős. Mint a szelektív hulladékgyűjtésnél is.

2. Ha előnyösnek bizonyul a stratégia és a szolgalelkű férfi szaporodni tud, akkor fennmarad a hajlam a génkészletben.

3. Ha előnytelennek bizonyul, mert a nők megtagadják, hiszen ők is tudnak pénzt keresni és a függetlenség fontos számukra, akkor kikopnak ezek az emberek.

2022. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#12-13. Jogos. Mondjuk én minden téren arra törekszem, hogy jobb legyek. Ezen az oldalon pont férfiaktól kaptam meg, hogy homár vagyok, amiért többek között edzeni járok, kozmetikushoz megyek és nincs barátnőm. Anyagilag nem vagyok eleresztve ez tény. Nettó 400-at keresek. Ez nem sok és már dolgozom az előleptetesen. Csak picit mellbevágó volt legutóbbi ismerkedés során, amikor a hölgy keveselte ezt az összeget, mikor ő ennek a felét kereste. Beismerem, némiképpen frusztráció vezetett, amikor megírtam ezt a kérdést. Köszi a válaszod.
2022. szept. 25. 13:47
 16/21 anonim ***** válasza:

15.

Egyébként kérdésedtől függetlenül szerintem az nem vészesen kevés. Kérdés hol laksz vagy kivel.

2022. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, albérletben. Szeretnék majd egy saját lakást, de nyilván hitel nélkül nem fog menni. Céljaim bőven vannak. Nyilván a saját szintemen, de ezen a szinten keresek nőt is, mégis falakba ütközom
2022. szept. 25. 16:57
 18/21 anonim ***** válasza:

#15: "Ezen az oldalon pont férfiaktól kaptam meg, hogy homár vagyok, amiért többek között edzeni járok, kozmetikushoz megyek és nincs barátnőm."


Igen, mert a divatipar uralmára és profitéhségére ha nem is a vegánság, Krisnásság meg mosódió és ökofalvak lennének a megoldás, de valami hasonló ebbe az irányba.


Nem pedig a tökéletes, filmbe illő külső.


Ha neked instamodellek a vágyaid, akkor egy szót nem szóltam.


De engem személy szerint nem zavar, ha egy nő nem szőrtelenít, nyilván ha előnytelen módon szőrös, mint 1-2 indiai lány, akinek bajsza van meg brezsnyev szemöldöke, akkor jó, de én például nem láttam semmi kivetnivalót sem Lily Collinsban, sem Kiszel Tündében fiatalon (a személyisége és "munkássága" más kérdés), az se zavar, ha egy nőnek a karja vagy a lába vagy a hónalja szőrös, a szőrös puncinál van egyedül olyan kitételem, hogy ha szeretné, hogy nyaljam, akkor borotválja meg.


A ruha olyan mértékben nem zavar, hogy felőlem Hádás adományruhákból is öltözhet, mint a cigánysoron a gyerekek, ha amúgy tiszta meg ápolt, nem retkes, mint egy hajléktalan.


Nem várom el a Colgate mosolyt és a hófehérséget, csak fekete ne legyen és ne rohadjon (nyilván más, ha genetikailag olyan vagy fogászati kezelés előtt áll, mintha igénytelenségből olyan).


Mivel nekem ezek az igényeim, nem is érezném jól magam egy műcsajjal, ezért én is olyan favágó forma vagyok.


Elég komoly társadalmi problémának látom ezeket, hogy olyan férfiak, akiktől életidegen ez az egész, azért szépítkeznek, mert alapelvárásnak gondolják, aztán így önbeteljesítő jóslatként alapelvárássá is válik, mert már a végén csak te maradsz, körülötted mindenki metroszexuális lesz.


És ki nevet a végén? Hát persze, hogy az ilyen patkányok, mint Bernard Arnault, aki még a covid alatt is gazdagodott.

2022. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azért járok, mert pattansaim vannak.
2022. szept. 25. 19:34
 20/21 anonim ***** válasza:

A nők többsége akar gyereket, ott meg azért nem mindegy, gyes mellett milyen fizu jön haza - mert ma még él az a hagyomány, hogy a gyereknevelés az női meló, és ha valaki felveti, hogy a férje maradhatna otthon, akkor jön a rémüldözés mindenki részéről, hogy "szegénykémet kiheréled, mit fognak szólni a munkatársai és a barátai?". Gyereket meg azért nem illik kenyéren-vízen tartani.

Azon nők körében, akik nem akarnak gyereket, kisebb azoknak az aránya, akik magukhoz képest irreálisan magas fizut várnak el a leendő partnertől - aranyásók meg influenszerp...k vannak, de nem azokra kell hajtani, és ha rejtett aranyásó, akkor nem bőgni utána.

2022. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!