Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm jófiúkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm jófiúként? 25F

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, még nem volt barátnőm, arca átlag alatt vagyok, így mindig elutasítást kapok. Normális inteligens férfi vagyok, de semmi szexuális kisugárzásom, kondizok+futok 175 cm magas, és 80 kg vagyok, izmos.


Szüleimnél lakom, mivel keveset keresek így nincs esélyem saját albérletre.


Mivel tudnám ezt kompenzálni?

Ismerkedek a lányokkal, jól elbeszélgetek velük, aztán mondom van kedved eljönni ide oda? Bocsi nem.

Már több száz nő utasított vissza kb 15 éves korom óta próbálkozok, ha az ember ronda akkor nem tud mit csinálni. Mivel tudnám kompenzálni? Mit tudnék csinálni?


Már annyira bánt, hogy kimondatlanul, anyáék azt tanácsolták, hogy az ilyen jófiúk majd 30 felett kellnek majd el gyerekes nőknek, akik anyagi forrásként tekintenek rám, valamint pótapaként. Addig meg legyek nyugodtan. Nem tudom, igazuk lehet?



2022. szept. 21. 19:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
19%

#30


Aha, tehát egyedülállók, szinglik nincsnek.

Csak incelek, meg az ilyen nagy ászok mint te.

Mesélj még magadról.

2022. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
23%
#31 a kerdező nem szingli, nem egyedülálló, hanem egy 25 éves szűz. Sose volt barátnője. És jófiúskodásba csomagolja azt hogy lenézi a nőket, hogy majd a 'szülei szerint' biztos lesz nője amikor azok már nagyon kétségbeesettek lesznek. Ha ő nem incel akkor ki az? 🤷
2022. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
24%
Rengeteg a nagyképű lány.. és mindegyik csaj gazdag kockahasú pasit akar.. nem veled van baj hanema világfelfogással különösen a fiatal nőknél..
2022. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg anya ,hogy keressek sok pénzt majd a pénzemért lesz velem egy gyerekes nő.
2022. szept. 22. 16:33
 35/45 anonim ***** válasza:
16%

32-es te ezt teafüvekből olvastad am? :D vagy ismered a kérdezőt? Srácok van fogalmatok róla mennyire nagyképűek a 16-25 éves nők manapság.Én szoktam néha randizni kb 10 ből 9 csaj már instant lekezeli az embert.. Grófnőnek hiszik magukat. És ezt nem arroganciából írom.. Jelen kor problémája.. a gyökerekhez kell leásni.. óvodában például nem csak a lányoknak kellene igazat adni folyton valahányszor dönteni kell egy-egy vitában. Ez pl az óvónők hibája. míg végül eljutunk oda a sztoriban Amivel a kérdező bajlódik. Hatalmas egó.. szelfizés.. márkás ruhák..

Tisztelet a kivételnek de... nekem ne mondjátok hogy csak én veszem ezt észre :D a magyar nők valahogy istennőnek hiszik magukat(sokuk)..

1940 ben valahogy minden pasas.. szegény is gazdag is talált párt magának az is tuti.. pedig okosabbak nem voltak a férfiak régen. Nem vagyok professzor Freud... de sokminden visszavezethető arra egy 25-35 éves nőnél hogy anno az iskolában oviban neki folyamatosan igazat adtak, otthon meg ugye apuci kislánya. (egyébként ez sztem nekik se jó, hogy magasra helyezik a mércét) Nyilván ez a női oldal..párválasztás terén mi férfiak is gyakran elszúrjuk :/ többek közt pocakot növesztünk 20 évesen :D meg bunkók vagyunk..esetleg ostobák.

25/f

2022. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
30%
*Édesanyám Dajka és mesél érdekes dolgokat.. ezért vagyok képben hogy óvodában milyenek a gyerekek. Sztem a problémák fele már ott elkezdődik.
2022. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
33%
Akkor egy rabszolga leszel aki keresi a pénzt meg neveli más kölykét, nunit meg évente csak 1x kap... ezt akarod?
2022. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
74%

11-es "Hát én átlagos, vagy átlag alattiakkal próbálkoztam. A szép lányokkal meg csak beszélgettem, hogy fejlődjön a beszélőkém."

Beszélgethetsz és próbálkozhatsz minden lánynál, aki tetszik, érdekel.

2022. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"Én is fiús anya vagyok, sose mondanék majd ilyet a fiamnak"



Lehet, az apja mondta egy uveg bor es ket feles utan.....



"Nem vagyok incel, nem vagyok nőgyűlölő"



Ha elhajtanak a nok, akko' incel vagy, de nem blackpill-tudatu :)



38F incel

2022. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Egy angliai 23 eves srac oriasplakaton szervez randit maganak mert sose jott eddig neki ossze semmi
2022. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!