Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm jófiúkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm jófiúként? 25F

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, még nem volt barátnőm, arca átlag alatt vagyok, így mindig elutasítást kapok. Normális inteligens férfi vagyok, de semmi szexuális kisugárzásom, kondizok+futok 175 cm magas, és 80 kg vagyok, izmos.


Szüleimnél lakom, mivel keveset keresek így nincs esélyem saját albérletre.


Mivel tudnám ezt kompenzálni?

Ismerkedek a lányokkal, jól elbeszélgetek velük, aztán mondom van kedved eljönni ide oda? Bocsi nem.

Már több száz nő utasított vissza kb 15 éves korom óta próbálkozok, ha az ember ronda akkor nem tud mit csinálni. Mivel tudnám kompenzálni? Mit tudnék csinálni?


Már annyira bánt, hogy kimondatlanul, anyáék azt tanácsolták, hogy az ilyen jófiúk majd 30 felett kellnek majd el gyerekes nőknek, akik anyagi forrásként tekintenek rám, valamint pótapaként. Addig meg legyek nyugodtan. Nem tudom, igazuk lehet?



2022. szept. 21. 19:22
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Hát én átlagos, vagy átlag alattiakkal próbálkoztam. A szép lányokkal meg csak beszélgettem, hogy fejlődjön a beszélőkém.
2022. szept. 21. 19:59
 12/45 anonim ***** válasza:
85%
Akkor probalkozz tarkereson
2022. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
25%

Milyen színű a hajad?

Változtass a stilusodon,hajadon.

2022. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
25%
Örök mamahoteles incel élet előtt állsz.
2022. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
39%
Óh, a sok barátságos komment, az oldal veleje ^^
2022. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
30%

#15


Itt ez a jellemző.

Leírta a gyerek mi a helyzet, semmi nőgyűlölő dumát nem nyomatott, máris elkezdik incelezni.

2022. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
12%
#16 mégis mit mondjunk ha az? 25 éves és nem volt barátnője. És igenis nyomatja a nőgyűlölő szöveget, hogy majd biztos lehet neki nője harminc felett, a selejtes öreg, elvált gyerekesekkel. Akik amúgy nem selejtesek, ellentétben vele, de sebaj 🤦
2022. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
38%

Mi a helyzet a magabiztossággal, kommunikációskészséggel, humorral, stílussal?

Az van?

Ha nincs, miért nincs? Próbáltál kezdeni vele valamit? Mármint, látom beszélgetsz nőkkel olykor. És a többi?

Az arcod olyan amilyen, kísérletezgetsz arcszőrzettel, hajjal? Meg van a saját stílusod, vagy felveszed, ami szembe jön, minden koncepció nélkül?

Milyen a mozgásod, tartásod? Kihúzod magad, felemelt fejjel közlekedsz, vagy behúzott nyakkal, "láthatatlanul"?

Meglepődnél mennyit számít. Mert ez mind hozzátesz a kisugárzáshoz, ami még a vonzalom alapja sokszor.

2022. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%
#17 Leírta hogy edzeni jár, fut, tesz a kinézetéért. Arról nem ő tehet ha ronda. Te pl mit csinálnál ha semmi nem jönne össze, azt megnézném.
2022. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
22%
#19 de ezért miért a nőket kell okolni? Hibáztassa a jóistent, amiért ilyenre teremtette. Nem a nők tehetnek róla.
2022. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!