Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet barátnőm jófiúkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm jófiúként? 25F

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, még nem volt barátnőm, arca átlag alatt vagyok, így mindig elutasítást kapok. Normális inteligens férfi vagyok, de semmi szexuális kisugárzásom, kondizok+futok 175 cm magas, és 80 kg vagyok, izmos.


Szüleimnél lakom, mivel keveset keresek így nincs esélyem saját albérletre.


Mivel tudnám ezt kompenzálni?

Ismerkedek a lányokkal, jól elbeszélgetek velük, aztán mondom van kedved eljönni ide oda? Bocsi nem.

Már több száz nő utasított vissza kb 15 éves korom óta próbálkozok, ha az ember ronda akkor nem tud mit csinálni. Mivel tudnám kompenzálni? Mit tudnék csinálni?


Már annyira bánt, hogy kimondatlanul, anyáék azt tanácsolták, hogy az ilyen jófiúk majd 30 felett kellnek majd el gyerekes nőknek, akik anyagi forrásként tekintenek rám, valamint pótapaként. Addig meg legyek nyugodtan. Nem tudom, igazuk lehet?



2022. szept. 21. 19:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
68%
#19 azt tenném amit az összes nő aki egyedül marad: csendben meghúzzák magukat. Szégyellik magukat. Próbálnak szebbek lenni, jobbak lenni. Némán tűrik a környezetük cseszegetéseit hogy menjenek már férjhez és szüljenek. De nem őrjöngenek hogy nekik jár Henry Cavill, és az államnak kellene nekik pasikat kiutalni, meg forradalom meg ilyesmik. Ilyen alantas dolgokra csak ti vagytok képesek.
2022. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
27%
Én nem látom hogy a kérdező melyik szavával hibáztatta a nőket.
2022. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
35%
#20 Sehol nem okolta a nőket. Leírta hogy nem sikerül neki és ennyi.
2022. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
68%

21.


Na igen - bár ennek bősz lepontozás lesz a vége - ők csak a környezetükben lévő embereket cseszegetik más dolgokkal. Szomszédok megfigyelése, piszkálása az alap, szerintem mindenki ismer legalább egy ilyen idegbeteg csúnya nénit/öregasszonyt, aki saját kedvére mókázik azzal, hogy feljelentget másokat vagy gonosz pletykákat terjeszt. A beteges kutyatartás jellemző még, amikor a kutya bele is betegszik a túletetésbe, vagy az állandó abúzusba.

2022. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Hát igen, minden nap 1-2 km futás, van hogy még hozzá jön gyaloglás, +idehaza fekvőtámaszozás, guggolás, felülés plusz van amikor konditerem.

Teszek a külsőmért igen, ápolt vagyok, rövid haj, borotválkozom rendszeresen. Normális tisztelettudó vagyok, munkatársaim is ezt mondják, intelligens, tisztelettudónak mondanak. Én úgy gondolom ,nem vagyok egy rosszfiú esetleg ez lehet a baj.


Nem vagyok incel, nem vagyok nőgyűlölő.

2022. szept. 21. 21:04
 26/45 anonim ***** válasza:
27%
Az INCELek közt valóban gyakori a nők hibáztatása de hadd ne lássunk bele minden kérdésbe nők elleni támadást. A kérdező csak egyszerüen sikertelen a csajozásban és tanácsokat kért de máris kerül egy két válaszoló aki szerint INCEL meg hímsoviniszta.
2022. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
14%
Mennyire vagy ferfias? Minden mas csak masodlagos. A jofiu az gondolom azt takarja, hogy semennyire. Marpedig a nok a ferfiakat akarjak.
2022. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
63%

#26 azért mert tolja az incel szöveget a szülei szájába adva. Hogy majd később válogathat a gyerekes kétségbeesettekből. Ami azért kamu, mert nincs a világon olyan szülő aki a fiának azt mondja hogy majd harminc után becserkészhetsz csóró elvált gyerekeseket, ne aggódj kisfiam. Nincs olyan szülő aki így képzeli el a gyereke jövőjét.

Hogy hogy merek ilyet kijelenteni? Én is fiús anya vagyok, sose mondanék majd ilyet a fiamnak.

2022. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
36%

#25


Fel se vedd, itt ez a színvonal.

Incelt kiáltanak mindenkire, akinek nincs nője.

Egyik-másik válaszoló csak simán elmebeteg, mint pl 21-es.

2022. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
21%

#29 "Incelt kiáltanak mindenkire, akinek nincs nője."


Nem ez az incel? 🤡

2022. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!