Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiak ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak ti milyen közösségbe jártok ismerkedni? 25/L

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10: Ezek közül mennyi olyan van, akik boldogan és szerelmesen élnek együtt KETTEN és mennyi olyan, akik babaprojekten dolgoznak? Mert szerintem az utóbbi van sokkal nagyobb mennyiségben.
2022. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sehova
2022. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10: na mondjuk ez is rohadt jó, hogy 40-es papókák szedik el a nőinket.


22 f egyetemista

2022. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor menj rá a 40as nőkre.
2022. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: Menjenek ők a 40-es nőkre. Nem én vagyok a vén trotty. Mit akarnak? Ha eddig nem jött össze akkor törődjenek bele, ne az én nőimet szedjék el. Most az egy dolog, hogy 40 éves korukra gyári melóból össze tudtak szedni valami panelt meg egy Suzukit amivel tudnak rajolni a 20-as kis punciknak, de ISZONYAT szánalmas azért.....
2022. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tieid azok a csajok, akkor tartsd meg őket.

Olyan sokat nem tudsz te se villantani, ha egy suzukival fel lehet szedni azokat a csajokat.

Amúgy merre laksz? Meg kellene jaratni már a swiftet, mert lassan gyökeret ver a panel előtt.

2022. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Hidd el, ha 40 éves koromra csak ennyit tudok villantani, akkor lesz annyi önkritikám, hogy nem az egyetemek környékén fogok lődörögni, hanem hagyom az egészet a francba. Ami nem megy, azt ne erőltessük. Egyébként nem mondtam, hogy Szuzukival fel lehet szedni azokat a csajokat, én azt mondtam, hogy azzal rajoltok. Még akkor is megvan az esélye, hogy nem fog menni, méghozzá elég nagy...:DDDDD Szerencsétlen lúzerek....
2022. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De most akkor elszedik a nőidet, vagy nem szedik el a nőidet, vagy nem is volt nőd, és ha ez így megy tovább lassan már nem is erőlteted.


Lehet az a baj, hogy az egyetemek környékén próbálkozol, hozzád más közeg passzol. Egy boltban is simán össze lehet mosolyogni egy szimpatikus lánnyal, aztán trükkösen beállsz mögé a pénztárhoz és finoman neki tolod a kosarat. Aztán persze elnézését kérsz, mert elbambultál, hogy vajon meddig lesz még fix áras a farhát és már meg is van a beszélgetés.

Munkahelyen meg még egyszerűbb, csak figyeld a szemeket, ki néz rád "úgy".

Bulikban szintén.

2022. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sehovaaaa
2022. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!