Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves férfiak ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak ti milyen közösségbe jártok ismerkedni? 25/L

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Bármi olyanba, ahol szívesen látnak.
2022. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Célirányosan ismerkedni nem szoktam soha, ezek spontán alakulnak. Egyébként szórakozóhelyek, clubok, fesztiválok, sport események, kocsma, kiállítás, egyéb tùràk.
2022. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Templomban!

a mellettem ülő csajtól kérdezem: -Te hiszel istenben?

erre a csaj: -Kopj le!

erre én: -Jézus nem kosarazna ki!

2022. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb sehova. :D

Nem a legjobb módszer. 😂

2022. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Sehova nem járok, interneten próbálkozok, bár nem igazán találom a másik felem .

29/F

2022. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehová sem. Egyszerűen értelmetlen.


30+ vagyok. Ilyen korban màr mindenkinek család, élettárs, barátja van.

2022. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Semmilyenbe:D

Közösségben kevésbé tudnék érvényesülni, úgy érzem.

2022. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

#6: 30 fölött semmi lehetőség nincs az ismerkedésre. Az újabb generációk meg már egyre korábban érnek, sokan már 25 évesen "kiégnek" vagy családosok lesznek, mert sokkal többet élnek nem csak szexuálisan, de minden téren, mint az idősebb generációk.


Valójában mintha nem is lennének 30-asok, csak fiatalok meg 40 fölötti leharcoltak.


Ugyanis ebben a korosztályban vannak a legtöbben párban, így nincsenek is különböző okokból a húspiacon.

2022. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A legjobb helyen kérdezed. Ha tényleg lány vagy, akkor kérdezz meg egy valódi fiút/férfit, ne a sok internetes idiótától kérdezgess.
2022. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
8: Istenem. Nem egy embert ismerek, akik 40-hez közeledve jöttek össze egyetemista csajokkal. Lehet nem sormunkások, de nem is keresnek milliókat, ugyanakkor tanultak és nem rinyálnak.
2022. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!