Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOK, nő miért nem érti meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOK, nő miért nem érti meg, hogy nem a diploma, nem a miniruha, nem a napi anal az, ami megmozgatja a legtöbb férfi fantáziáját, hanem a visszafogott, kis finomság?

Figyelt kérdés

Pl.: [link]


Pedig már ő sem fiatal.



2022. júl. 16. 19:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Na a finomságos diáklányos pedó már megint 🤦

Te csak a magad nevében nyilatkozz. Szerencsére nem ilyen elcseszett a legtöbb férfi hogy gyereket, vagy gyereknek kinézőt akar, aki ilyen kis béna szemüveges kislánynak néz ki, infantilisan viselkedik, egyszóval a fejlődésben kívül-belül visszamaradott.

2022. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
7%

#17: Ugyanazért, amiért fordítva ugyanúgy kételkedve fogadják a nők, hogy a férfiak azért vesznek prémium autót, sportkocsit meg gyúrják ki magukat, hovatovább, páváskodnak, divatolnak, mert önmaguknak akarnak tetszeni és semmi köze nincs annak, hogy a nőknél szeretnének előnybe kerülni.


És az sem segít a helyzeten, mikor félmeztelenül feszítve pózolgatnak és majd kiesik a szemük, miközben vigyorognak a nőkre meg rájuk dudálnak.


És ahogy több a sportkocsis és kigyúrt férfi, mint a füttyögő barom meg az alpári, Torrente stílusú, a diplomás nők száma is több, mint aki ezzel akar felvágni.


De ettől még ez a jelenség VALÓS. Sok nő végez csak azért diplomát, mert abban reménykedik, hogy jobb pasit fog. Hallottam én már nem egy ilyen beszélgetést, mikor mondta az egyik a másiknak, hogy milyen nehéz az ÁJK, de a kettesnek meg kell lenni, utána úgyse érdekli, de ha megvan a papír akkor ha összejön egy olyan pasival akkor el tud helyezkedni és látja rajta majd a srác, hogy nem egy buta nő, ő biztosan nem lesz olyan, mint az akármilyen osztálytársa, nem megy haza Miskolcra, addig kell megalapoznia az életét, amíg fiatal és szép. És az se lenne baj, ha valaki kifizetné a diákhitelét, de sugar kapcsolatot nem akar mert a végén még kitudódna a dolog és a szülei meghalnának a szégyentől meg nem kérheti hanem a pasinak kell felajánlani, mert így is egyre kevesebb pasi nagyvonalú. Volt, hogy a vacsora felét is kifizettette pedig jó kocsival jött randira és nyaralós képei voltak, ki gondolta volna.

2022. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok fèrfi sem èrti meg, hogy elég nekünk ha normális, 25 éves, jó a teste és 15 cm-es a farka.
2022. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%

Én pl. azért szereztem mérnöki diplomát, hogy ne valami nyomoronc faroktol függjön a megfelelő életszínvonalam. Ja, és mert érdekel is.


Lúzer vagy kérdező. Miből gondolod, hogy mindent a pasik miatt teszünk? Elárulom, hogy nem.

2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
3%
24. Te férfi vagy és nyomi .
2022. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, te szerencsétlen.
2022. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
26. Vagy a frászt.
2022. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!