Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOK, nő miért nem érti meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOK, nő miért nem érti meg, hogy nem a diploma, nem a miniruha, nem a napi anal az, ami megmozgatja a legtöbb férfi fantáziáját, hanem a visszafogott, kis finomság?

Figyelt kérdés

Pl.: [link]


Pedig már ő sem fiatal.



2022. júl. 16. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
A tiédet mozgatja meg. Az enyémet nem.
2022. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Te miért nem érted meg, hogy se a nők, se a férfiak nem egy kaptafára készültek?

A párom büszke rám, mert két diplomám van. Persze, nem ez döntött, mikor engem választott, de fontos szempont volt, hogy értelmes nőt találjon maga mellé, akire az intellektusa miatt is fel tud nézni. Tény, hogy mini ruhában, vagy a Balatonon bikiniben kategóriákkal előbb engednek át az autósok, ahogy a férfiak szeme is többet és hosszabban tapad oda, mint farmer pólóban. Persze, egy nő farmer an és pólóban is lehet szexi, de ettől még látványosabb miniben.

Az anál sok férfinak elvárása, a párommal az elején közöltem, hogy véletlenül se. Ő neki se vonzó az ilyesmi, így könnyen lemondott róla.

És valóban, van olyan férfi, akit a finom nők fognak meg. Ez a csaj szerintem inkább egyszerű, mint finom, de ezzel sincs baj.

Épp ez lenne a lényeg, hogy sokféle ízlés van, így mindenki lehet önmaga, találni fog magához való párt.

2022. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyénfüggő. Mindenkinek más jön be és az emberek nem egyformák.


Vannak férfiak akiknek bejön a miniruha, van akinek nem.


Ne gondold túl.

2022. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Egy nőnek se a legtöbb férfi kell, hanem csak egy férfi, aki viselkedni tud. Ilyet pedig nehéz találni.
2022. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Bennem csak az merül fel miért viselkedik és néz ki úgy majdnem 30 éves létére mint egy 14 éves. (?)
2022. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
2022. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5.-re.


Mert erre van igény.

2022. júl. 16. 20:16
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

A diploma jó esetben tudást, kitartast, motivációt, célokat jelent, szerintem ez szexi.

A miniruha is szexi, ha tudják viselni.

Az anált pedig sok nő és sok férfi imádja.

A visszafogott kis finomsagot ezek nem zárják ki, mindennek meglehet a maga helye és ideje :)

2022. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
lmao
2022. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező neked nem tökmindegy? A nők úgyse neked akarnak tetszeni
2022. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!