Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudsz nyújtani cserébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudsz nyújtani cserébe?

Figyelt kérdés

Gyorsan összefoglalva a legalapvetőbb elvárásokat a Gyakoris női válaszok és kérdések alapján arról, hogy milyen férfi kell a nőknek.:

- 25-35 éves.

- 180 - 200 cm magas.

- Sportos.

- Szőrtelen.

- 15-20 cm bré.

- Fürödjön!

- Ápolt, épp fogsor.

- Semmi fertőzés.

- Ne legyen gyereke.

- Házias legyen, főzés, mosás, takarítás,...

- Állatbarát.

- Liberális.

- Hűséges.

- Full hetero.

- Diplomás.

- Városi.

- Legyen saját lakás és kocsi.

- 700+ fizu.


Mondjuk...TESSÉK, itt van Ő, a tökéletes pasi, aki minden pontnak megfelel. Hisz ez neked JÁR! Megérdemled csajszi!!!


Viszont...te mit adsz? Mit tudsz adni?

- Szülők MESSZE laknak?

- Fullos vagy?

- Meddő vagy, így sosem lesz "véletlen" baba?

- Fater pénzes?

- Tudod hol a helyed?

- "Trófea" vagy? Orvos, sportoló, író, művész, TV-s,...?



2022. márc. 3. 16:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%

"- Tudod hol a helyed?"

Na, ez mit jelent, drága provokátorunk? :)

2022. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, elvárja a nő, hogy a férfi fürödjön és ápolt legyen! Mekkora pofátlanság, hogy nem egy állatot szeretne párjául! XD
2022. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy bármit nyújtanom kellene, már ne is haragudj. Elvárok valamit, ami nélkül nem lennék szívesen kapcsolatban és nem lennék kellően elégedett a párommal. Ha megkapom, úgy is jó, ha inkább szingli lehetek, úgy is jó. Kocsit sem úgy veszek, hogy valami rozsdás szutyokra elverem a pénzem, ha nem kapok érte egy jó állapotú, megbízható darabot. Akkor inkább járok gyalog továbbra is, legalább nem kell szégyenkeznem meg szervizbe vinnem addig sem.


De hogy válaszoljak:


Igen, a legtöbb pontot teljesítem, amit ideokádtál, külön élek a szüleimtől, apámmal nem is tartom a kapcsolatot, jobban figyelek magamra, mint az emberek többsége (higiénia, sport, bőr-és hajápolás, egészséges táplálkozás stb), nem vagyok meddő, de nem vagyok hajlandó szexelni senkivel, aki nem húz gumit (miközben használok hormonális fogamzásgátlót is), mert gyerekellenes vagyok. Apám nem pénzes, csak egy suttyó, de úgy gondolom, egy örökölt lakással és két műszaki diplomával megoldom anélkül is, hogy apám csecsén lógjak. A helyem a legtöbb takonyképű fölött van viszont, így fölötted is.


A szempontlistád nem állja meg a helyét, VELEM egyidős, NÁLAM kicsit magasabb, HOZZÁM HASONLÓ anyagai helyzetű és képzettségű embert várok, aki VELEM AZONOS értékrenden van. Ha neked az fáj, hogy hozzám hasonló kalibert keresek, akkor van egy rossz hírem: te nem tudod, hogy hol a helyed, mert ha nem hozod azt, amit várok, bizony felülválasztottál.

2022. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, kérdező, honnan vetted ezt a sok baromságot. Am a fürdés és az àpoltság meg alap.
2022. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Asszem bejelentkeznék én is ilyen fiúhoz.Józsi bácsi 64F
2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%

Neked semmit se akarnék nyújtani, finomságos provokátor.

Illetve egyet igen. Tudom hol a helyem. Bárhol, csak tőled távol 😁

2022. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Nyuszika, nagyjából ezeket én is hozom, nyilván, ami nőknél is értelmezhető.


És hozzáteszem, hosszabb a listám. Ezek alapdolgok, a szimpátiát még nem garantálja.


"Fürödjön"

"Semmi fertőzés."


Édes Istenem! Azért mégis milyen utolsó igénytelen lúzerekkel kéne összejönni? :D :D

2022. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
Olyan jó tudni, hogy minid kiderül, hogy ezeknek nem véletlen nincs nőjük. :D
2022. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

- 25-35 éves. - Lehet idősebb, de azért ne apámkorú lehetőleg.


- 180 - 200 cm magas. - Fúúúúúj nem :D Inkább csak legyen egy kicsit magasabb nálam


- Sportos. - Igen, ez bizony elvárás. De ne legyen testépítő vagy edzésfüggő.


- Szőrtelen. - Fúj viccelsz?? Nem egy meztelencsigával akarok járni, hanem egy férfival :DD


- 15-20 cm bré. - Idióta vagy.


- Fürödjön! - Ez ám az elvárás.


- Ápolt, épp fogsor. - Az mindig jó ha van.


- Semmi fertőzés. - Az kevésbé jó ha van.


- Ne legyen gyereke. - Esetfüggő...


- Házias legyen, főzés, mosás, takarítás,... - Vagy legalábbis ne tartson engem házicselédnek.


- Állatbarát. - Az állatgyűlölők között nem nagyon vannak normálisak.


- Liberális. - Nem feltétlenül


- Hűséges. - hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű


- Full hetero. - Áh nem. B-zikkal akarok kikezdeni. Biztosan ők is örülnének nekem.


- Diplomás. - Nem muszáj, de legyen értelmes.


- Városi. - nem


- Legyen saját lakás és kocsi. -nem


- 700+ fizu. - nemcsak troll vagy, de még hülye is. Ülj le, egyes.

2022. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de jó, itt vannak ezek a szokásos kérdések, megnyugodtam, hogy nincs még világvége.
2022. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!