Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy egy nő nyíltan "felajánlkozik" egy férfinak? Van, akivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem nagyon hiszek ebben. A nőiességgel, a női alaptermészettel menne szembe. Ennek ellenére többször olvasom itt is, hogy "nyílt ajánlatot kaptam" egy lánytól, nőtől. És van, aki él ezzel, van, aki pedig nem.


Hogy kell ezt elképzelni? Nem lehet, hogy csak a férfiak képzelnek ebbe egy kicsit többet? Akivel volt már ilyen: hogy zajlott? Elhívott titeket a nő randira? Vagy se szó, se beszéd, megadta a számát? Tényleg nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik...


Azt azért tisztázzuk, hogy az ilyen-olyan felbátorító jelek küldése nem számít "felajánlkozásnak". Egyes túl nagy egóval megáldott(vagy megvert) férfiak talán hajlamosak lehetnek túlzásokba esni... :D



2018. febr. 13. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Azt el tudom képzelni, hogy ha egy nő nagyon szerelmes, akkor jobban hajlandó így "ajánlkozni", egyéb esetben nem hiszem.

23/N

2018. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Igen és nem is egy alkalommal. Egy lány, a többi férjes nő. Lazán, szemtől szembe.
2018. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 Oké, "lazán, szemtől szembe". De ez mit takar? Az a problémám ezzel mindig, hogy kevés az infó. Egy kicsit csepegtess már többet(a többi válaszolóra is vonatkozik)...
2018. febr. 13. 18:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kérdés. Nyilván létezik ilyen. Volt bátortalanabb barátom, nyilván nem ő kezdeményezte a dolgot. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a semmiből a képébe mondod a dolgokat. Ha látom a jeleket rajta, akkor igen, elhívom randizni, de ahhoz kell egy olyan viszony, hogy már jóban vagyunk eleve. Utcán idegeneket én sem szednék fel, de vannak ilyen lányok is, és ennek semmi köze a nőiességhez. Nehogy már csak mert nő vagyok, én csak várhassam a seggemen, hogy történik-e valaki, elhív-e az aki tetszik, szeretek tenni a dolgokért, amiket akarok.
2018. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Discoban minden bizonnyal siman eletkepes .
2018. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sem túl nőies, de előfordul, igen.


Ez általában nem úgy történik hogy közli hogy "szia, dugjál már meg", hanem nagyon flörtöl, nagyon "provokál", nagyon kelleti magát, aztán természetesen nem áll ellen...


Például egyszer volt egy szerencsém egy ilyen lányhoz. Írogattam vele valami átlagos témákról, aztán egyszer csak küld magáról egy alsóneműs képet. Hát mondom jól van...

2018. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Nagy korkülönbség és város közepén a lány csak hajtogatta, kellesz nekem. Nem igazán akartam akkor bele menni, de egyre hangosabb lett a lány. Már pedig fel akar jönni a szobámba:(( Már attól tartottam, engem visznek, hogy zaklatom a lányt:( Bele mentem és majd 3 évig tartott.

Férjes nők azért szolidabbak:)) Sablon, hogy párjuk már messze nem tudja kielégíteni őket. Mennyire hiányzik, stb. Ez azért nem olyan szemtől, szembe, de egyértelmű.

Volt aki, férjes, egyszerűen mondta, próbáljuk ki, mit tudunk az ágyba össze hozni. Ezt, szemrebbenés nélkül, a szemembe nézve mondta.

2018. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj elmondja, hogy vonzódik hozzám szexuálisan és megkérdezi h ez kölcsönös-e, az ennek számít?
2018. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#4 Ha te hívsz randizni egy srácot, férfit, akkor nem marad benned némi hiányérzet? Nem érzed, hogy "az egyik szemed sír, a másik nevet"? Az nyilván sikerélmény, hogy valószínűleg összejön a kapcsolat, de nyilván egy nő sem ily módon szeretné összehozni. Mert férfirészről a hódítás elmarad(de legalábbis csorbát szenved), a nő pedig nem érzi eléggé nőnek magát.
2018. febr. 13. 18:23
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Volt nekem si iylen, de khhm rendszerint minosithetetlenul rondak..kapafog, vagy donnarózsi..stb.
2018. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!