Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy egy nő nyíltan "felajánlkozik" egy férfinak? Van, akivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem nagyon hiszek ebben. A nőiességgel, a női alaptermészettel menne szembe. Ennek ellenére többször olvasom itt is, hogy "nyílt ajánlatot kaptam" egy lánytól, nőtől. És van, aki él ezzel, van, aki pedig nem.


Hogy kell ezt elképzelni? Nem lehet, hogy csak a férfiak képzelnek ebbe egy kicsit többet? Akivel volt már ilyen: hogy zajlott? Elhívott titeket a nő randira? Vagy se szó, se beszéd, megadta a számát? Tényleg nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik...


Azt azért tisztázzuk, hogy az ilyen-olyan felbátorító jelek küldése nem számít "felajánlkozásnak". Egyes túl nagy egóval megáldott(vagy megvert) férfiak talán hajlamosak lehetnek túlzásokba esni... :D



2018. febr. 13. 18:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is felajanlkoztam egy pasinak ezerszer, de huseges a felesegehez.

De csokolozni iszonyu volt vele. Meg hasonlo dolgok.

Ezerfelekeppmegirtam neki.

Pl. SMS ment tobbszor, szo szerint: fekudj le velem egyetlen egyszer!

Vagy: le akarok veled feküdni.

Stb.

De még nem adta be a derekát.

2022. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Amugy Interneten ismerkedtunk meg, sokaig leveleztunk, mielott takalkoztunk.
2022. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


A pasi nem magas, nem izmos, nem tipikus szepfiu, nem muvelt, panelben lakik, husz eves kocsival jar.


És én megőrülök érte.


Eddig kétszázezer forintomban benne van, hogy futok utána, de kit érdekel!

Fizetnék is neki.


Csak ő és senki más...

2022. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!