Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy egy nő nyíltan "felajánlkozik" egy férfinak? Van, akivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem nagyon hiszek ebben. A nőiességgel, a női alaptermészettel menne szembe. Ennek ellenére többször olvasom itt is, hogy "nyílt ajánlatot kaptam" egy lánytól, nőtől. És van, aki él ezzel, van, aki pedig nem.


Hogy kell ezt elképzelni? Nem lehet, hogy csak a férfiak képzelnek ebbe egy kicsit többet? Akivel volt már ilyen: hogy zajlott? Elhívott titeket a nő randira? Vagy se szó, se beszéd, megadta a számát? Tényleg nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik...


Azt azért tisztázzuk, hogy az ilyen-olyan felbátorító jelek küldése nem számít "felajánlkozásnak". Egyes túl nagy egóval megáldott(vagy megvert) férfiak talán hajlamosak lehetnek túlzásokba esni... :D



2018. febr. 13. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy noi alaptermeszet? Egy no is kezdemenuezhet nyiltan.
2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Ne viccelj már.....persze hogy létezik.

4-5 évvel ezelőtt még elég sokat jártam bulizni az éjszakába, főleg táncos szórakozóhelyekre, liget és hasonlóak és nem egyszer fordult már elő, hogy a Nő kérdezte már meg mikor akarom haza vinni. Az első lépéseket a férfinak kell megtenni, a rutinos nő pillanatok alatt eléri hogy a férfi odajöjjön hozzá, aztán a többi kialakul. Aki be van sózva, jól érzi magát az nem akarja elszalasztani a lehetőséget az kezdeményez ezerrel.

AZt nem tartom szerencsésnek ha egy Nő átveszi a kezdeményező szerepét, inkább csempéssze oda titokban a számát mint hogy hívogasson.

2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
9# Nem igazán volt bennem ilyen hiányérzet. Volt olyan kapcsolatom is, amit a férfi kezdeményezett, ilyen szempontból nem volt egyáltalán különbség a kettő között. Eleve nem 100%, hogy akarok kapcsolatot akkor sem, ha én kezdeményezem a randevút, attól még ugyanúgy meg kell hódítania és bizonyítania, hogy tud valóban párkapcsolatra alkalmas férfiként is viselkedni, nem csak haverként / barátként :D
2018. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Létezik igen.Minap mentem a pékségbe s mivel már egy ideje ismernek,az egyik eladó igen is megkérdezte,vagyis mondta,hogy neki menne ha én benne lennék.Kérdem én,benned?s mosolyogva mondja bennnem is maradhatsz ha akarsz.Péntek du történt s nem kamu.Ja igen,nemet mondtam pedig jó csakszi.40/f
2018. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Történt ilyen velem is.

Csak körül írtan írom inkább,mert nemtudom ki látja.

A lényeg annyi hogy nála kellett dolgoznom,és munka után még kitalált egy munkát a házban,hogy ott maradjak.

Egyszer csak azt vettem észre miközben dolgoztam hogy kezd furán beszélni,, kelletni magát.

Akkor történt ami történt,, majd pár napra rá mondta hogy menjek most hozzá ha akarok....


Kb 10 évvel idősebb mint én.


29/f

2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem egyszer tettem ilyet.

Nincs "női alaptermészetem", nem érdekel, hogy ki mit tart "nőiesnek", viszont van egy boldog, 5 éve tartó párkapcsolatom, és ezen kívül is mindent elérek az életben, amit szeretnék.

2018. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
pl. Most itt, részedről.
2018. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is nyíltan "felajánlkoztam" férfiaknak, amíg nem találtam meg az igazit. Nem bántam meg.
2018. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Dehogy menne szembe vele, nagyon sok nő hajlandó kezdeményezni.


Többször is. Igazából egyetlen egy kapcsolatom született úgy, hogy én mentem oda a kiszemelthez egy házi buliban és beszélgetést kezdeményeztem betépve. Összes többi esetben a lány lépte meg.


- általános iskolában egy lány azt mondta, hogy felszeretne jönni hozzám, nézzünk TV-t.

- haverom húga felhívott és szerelmet vallott, de nekem nem jött be

- edzésen egy odajött egy lány, hogy menjek fel hozzájuk filmet nézni, aztán ott is aludtam és össze jöttünk

- középsuliban másik osztályból egy lány elhívott bulizni. Volt valami előzménye is, de annyira részeg voltam, hogy nem emlékszem

- koncerten egy lány odajött és megcsókolt, vele összejöttünk

- baráti társaságból egy lány az ölembe ugrott és megcsokolt vele összejöttünk

- ugyanebben a baráti társaságban egy lány a földre lökött, rám feküdt és megcsókolt

- közép suliban egy lány a tesi tanárnővel üzent, hogy tetszem neki, megvár a kapuban

- másik társaságból egy haverom megadta egy lánynak a telefonszámomat, aki áthívott, hogy korrepetáljam matekból. Őt már én csókoltam meg a harmadik randin.

- egyetemen egy lánnyal szemeztünk, aztán egy buliban rám mászott, összejöttünk

- kocsmában egy lány beszorított a sarokba, megcsókolt és a nadrágomba nyúlt. Ez inkább már erőszak volt, sokáig nem engedett el. Nagyon rossz és ijesztő volt :(

- szórakozóhelyen egy lány tánc közben hozzám simult, majd leült mellém. Én full totál voltam speed + mdma tól.

- gyakornoki munkám alatt egy kolléganő odajött, hogy nagyon szép szemem van, munka után beülünk egy kávéra?

- vonazon leült mellém egy nő, azzal nyitott, hogy van barátnőd?

- szintén munkahelyen egy nő, majdnem ugyanezzel, hogy milyen szépen csillog a szemem, lenne kedvem munkán kivűl találkozni?

- egy kis boltban hasonlót, a blokkra felírta a telefonszámát.

- vonaton egy lány mellém ült, beszélgettünk, aztán megcsókolt


Most 30 évesen ráébredtem, hogy ezek lerombolták az önbecsülésem. Ezek "csak úgy megtörténtek".


Tetszik nagyon jelenleg egy kolléganő és fogalmam sincs, hogy mit és hogyan tegyek. Szemeztem vele, hogy hátha megszólít. Vette a jeleket, mert két héten keresztül finoman megérintett a vállamon és nyakamon, ha egymás közelében voltunk. Én viszont teljesen leblokkoltam. Pedig nagyon örültem neki, de egyszerűen lebénultam. Ő már egy magasabb kategória, nem lány, hanem intelligens, erős, kiteljesedett, határozott nő, tartással és kisugárzással. Én meg értéktelen és férfiatlan. 2 hétig volt türelme hozzám, addig próbálkozott a lágy érintéseivel. Utána még egyszer megpróbálta az érintést majd kérdezett valamit, de annyira kétségbe voltam már esve, hogy nem értettem.

Aztán következő héten odajött és megölelt. Ekkor már annyira szétcsúsztam lelkileg, hogy gyakorlatilag összehúzva magam hozzábújtam. Ez nagyon kiábrándító lehetett.

Egyszer-kétszer kerestem semleges ürüggyel, hogy hátha veszi a lapot és elhív teázni vagy kicsit személyesebbre tereli a beszélgetést. De sajnos nem hívott el. :( és már nem is próbálkozik. Csak furcsán néz rám :( leírt.

2018. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik.
2018. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!