Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, aki tetszik, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

30 éves, gyerekes nő vagyok. A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, 35+. Mivel én az életemről ritkán beszélek, talán nem tudja, hogy van egy oviskorú gyerekem. Bár volt már bent a munkahelyemen, tudják páran, akik elmondhatták neki.

Ez a férfi tetszik nekem az első perctől, én is neki. A kollégáival próbálja kideríttetni, hogy van-e valakim. Sokszor hoz nekem valamit, bókol, és úgy néz rám, mint a Shrekben a macska. Mivel én a gyerekem miatt a húspiacon alacsonyabb értékűnek gondolom magam, ezért óvatosabb vagyok.

Magamról annyit, hogy vezető beosztásban dolgozom, jól nézek ki, nőies vagyok, a humoromat és intelligenciámat imádják. Viszont a munka miatt kellemetlen lenne egy pofáraesés.


Mi a tapasztalatotok, hogyan változik meg egy férfi viselkedése, ha megtudja, hogy a nőnek gyereke van? Az esetek többsegeben elfogadják, vagy azonnal leállnak az udvarlással?



2022. júl. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
76%
50 essel nem igazan ertek egyet. En pont egy ilyen cipoben jarok 30 eves vagyok, van egy 35 eves no akinek van ket gyereke, es eleg se veled se nelkuled kapcsolat van koztunk mar vagy 3 eve huzodik, de en konkretan a gyerekeket nem igazan birnam elfogadni. Mar szerelmes sem vagyok, elejen nagyon szerelmes voltam csak akkor meg korulmenyes volt az egesz nem birtunk egyutt lenni rendesen. De amikor szerelmes a ferfi egy adott nobe akkor szerintem akarki elfogadja a gyerekeket is. Mas szempont ha elmulik a rozsaszin kod akkor mar nem biztos. De en azt veszem eszre hogy eleg sok igenyes jokepu jo egzisztenciaju ferfi is komolyan probalkozik ennel a csajnal akivel ugy ahogy vagyok( persze miattam vissza utasitja oket).
2022. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
60%

Mi lett azóta? Ha nem vagyunk indiszkrétek.Ha szerelmes a pasi nem utasítja vissza, na legalább tudod érdemes-e vele kapcsolatot létrehozni..

Valamelyik előző válaszoló voltam nem tudok most lapozni vissza.:)

Egy normális férfi nem utasítaná vissza, nálunk is van gyerek mindkét oldalon , igaz már nagyok voltak , most meg már felnőttek. Engem mindig érdekeltek úgy éreztem "tartozék" .:)

2022. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!