Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, aki tetszik, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

30 éves, gyerekes nő vagyok. A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, 35+. Mivel én az életemről ritkán beszélek, talán nem tudja, hogy van egy oviskorú gyerekem. Bár volt már bent a munkahelyemen, tudják páran, akik elmondhatták neki.

Ez a férfi tetszik nekem az első perctől, én is neki. A kollégáival próbálja kideríttetni, hogy van-e valakim. Sokszor hoz nekem valamit, bókol, és úgy néz rám, mint a Shrekben a macska. Mivel én a gyerekem miatt a húspiacon alacsonyabb értékűnek gondolom magam, ezért óvatosabb vagyok.

Magamról annyit, hogy vezető beosztásban dolgozom, jól nézek ki, nőies vagyok, a humoromat és intelligenciámat imádják. Viszont a munka miatt kellemetlen lenne egy pofáraesés.


Mi a tapasztalatotok, hogyan változik meg egy férfi viselkedése, ha megtudja, hogy a nőnek gyereke van? Az esetek többsegeben elfogadják, vagy azonnal leállnak az udvarlással?



2022. júl. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem már tudja:)
2022. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
79%
30 felett szerintem jóval elfogadottabb hogy gyereked van
2022. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok benne biztos, ő nem olyan gyakran jár a munkahelyemre, nem biztos, hogy a kollégái elmondták neki. Mindenesetre megkönnyebbülés lenne :)
2022. júl. 10. 17:43
 4/52 anonim ***** válasza:
45%

' úgy néz rám, mint a Shrekben a macska"

Húspiac"

Nem ,nem jó a humorod.

2022. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
81%
Az előző kapcsolatból származó gyermek nálam kizáró ok.
2022. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
80%
Ha már a kollégák segítségével próbálja kideríteni van-e valakid, akkor szerintem is tudja már, hogy van gyerek. Én is ennyi idős vagyok, ugyan nincs gyermekem, de nem zavarna.
2022. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ez tuti nem lenne kizáró ok, viszont a gyerekkel is el kell tudnia magát fogadtatni majd ennek a férfinak, ami nem biztos hogy egyszerű lesz
2022. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
4. Csak érzékeltetni próbáltam egy mindenki által ismert képpel, hogy hogy nez rám a pasi :) a humorom jó, kajálják a fesztelen beszédstílusom, de most ez mindegy.
2022. júl. 10. 17:45
 9/52 A kérdező kommentje:
7. A kisgyerekem egy nagyon jó gyerek, arra neveltem, hogy önálló legyen a korához képest, hogy legyen magamra is időm. Hétvégén 10-11-ig alszik, végtelenül nyugodt és kedves gyerek.
2022. júl. 10. 17:47
 10/52 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem inkább az elvált és gyerekes férfiak fogadják ezt el (akkor is, ha nem ők nevelik a gyereküket).

Szóval, akik már keresztülmentek azon, amin te.


Neki eszerint nincs gyereke? Nem volt felesége?

Én ui. a helyedben inkább azon gondolkodnék, hogy egy 35+ éves férfinak eddig ez miért nem jött össze. Pláne, ha te is vonzó férfinak látod.

2022. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!